Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA coach-ok mennyire hitelesek szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok és még nem voltam nővel, szeretnék önmagam lenni de félek ettől. Találtam az interneten embereket akik tanítjak a csajokhoz való közeledést illetve velük való ismerkedést. Félek hogy elvesztem önmagam eredetiségét ezzel.


Vélemény? Személyes tapasztalat?



2019. febr. 9. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Félek hogy elvesztem önmagam eredetiségét ezzel"

Félj attól inkább, hogy elveszted a pénzed a nagy büdös semmiért. Mert ennek komoly valószínűsége van.

2019. febr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont az a feladatuk, hogy segítsenek felvállalni önmagad. Meg szóljanak, ha magad nem veszed észre, hogy nagyon gáz amit csinálsz. Amelyik nem ezt csinálja, ahhoz ne menj.
2019. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell sok ahhoz, hogy jó nőd legyen. Én így működöm: vagy bejössz külsőleg nekem vagy nem. Fontos mellé a tapasztalat, hány nővel volt, stb. Fontos az intim mérete s hogyan használja. Fontos, hogy ugyanazt szerezzük szexben.


Ha ezek nincsenek meg, akkor lehet akárki, semmire nem jut velem. Ha jól néz ki, de kicsi a farka, akkor helló, addig eljutott, hogy lásson meztelenül. Ha béna, akkor 1x dugtunk, max, ha nagyon béna, ott hagyom szex közben.


Nincs olyan duma, hogy egy számomra nem vonzó, kis farkú, tapasztalatlan pasival legyen bármi is.



26N

2019. febr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Valakinek valami lelket kell beléd verni,ez pedig jó arra.
2019. febr. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
PUA és hitelesség egy mondatban?! Na ilyet is ritkán lát az ember
2019. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Volt itt egy kérdés nemrég, ahol nők tapasztalatát kérdezték PUA pasikról. Először azt olvasd el. Szerintem nem ezen múlik a szerelmi életed, viszont a lehúzáshoz nagyon értenek. 21 évesen semmivel nem vagy elkésve, és sokkal hasznosabb dolgokra is költhetnéd a pénzed.


A 3-as pedig tuti nem nő, vagy nagyon primitív. "Ha jól néz ki, de kicsi a farka, akkor helló, addig eljutott, hogy lásson meztelenül. Ha béna, akkor 1x dugtunk, max, ha nagyon béna, ott hagyom szex közben."

Tipikusan olyan szöveg, amit az itt élő pasik szeretnek nőkről vagy nők nevében írni.

2019. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Előző, arra gondolsz a 3-assal kapcsolatban, hogy ilyen gonoszságokat, borzalmakat írnak itt egyes férfiak magukat nőnek kiadva azért, hogy lejárassák a nőket?

Nos, én férfiként még talán ezt is megbocsátom, viszont sajnos attól tartok, hogy tényleg nő az illető, de ne legyen igazam.

2019. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

7#

Azegy kisfarkú, ocsmány pasi aki így akarja lejáratni a nket. Ha körbenézel ebben s kategóriában, akkor elég sokszor fogsz látni ilyen kommenteket, amikben egy 48-49% körül álló "nő" beszél arról, hogy neki csak a farokméret számít egy pasinál. Gyakran olyan kérdéseknél is ilyeneket írkál, ahol senki nem is említett farokméretet. Például volt egy kérdés, ahol egy nő azt írta le, hogy bunkó a pasija, erre ez a "csaj" elkezdte, hogy egy kapcsolatban nem baj, ha a pasi bunkó, nem baj,ha erőszakos és emberileg nulla, ha nagy a farka és jól meg tudja dugni.

2019. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam már ilyen hozzászólásokat.
2019. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"6" reagálva

nem akarlak elkeseríteni, de van ilyen hozzáállású nő. A srácnak megnyerő a külseje, persze hogy ad neki egy esélyt, de ha nem jó a szex akkor fél órán belül lezavarja és a pasi már kinn is van a lakásból. Azon lehet vitatkozni, hogy a kis farok miatt van vagy a béna technikán, ő arra vágyik, hogy rendesen megdugják, hogy élvezze a szexet és nem a kezdőkkel fárasztja magát.

Aki túl van már néhány 1 éjszakáson az pontosan tudja, hogy az első pillantásoknál már eldől hogy lesz-e valami, akkor már borítékolható, hogy benn vagy az előszobában és lesz valami. De a lényeg csak ez után jön, és ha túl kicsi a szerszám, vagy nem áll fel, vagy lelankad, gyorstüzelő akkor hamar vége van ezeknek a találkáknak.

Hiába van valakinek 6 centi vastag 18-20cm farka, ha olyan ronda mint a bűn, mert már előszobáig sem jut el. Egy esélye van, ha tudja hogy jó szerető akkor nem kertel, nem hazudozik, hanem ezzel csajozik. A prűd nők biztosan elkergetik, de ha valakinek felkelti a kíváncsiságát akkor célba érhet.

2019. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!