Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA coach-ok mennyire hitelesek szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok és még nem voltam nővel, szeretnék önmagam lenni de félek ettől. Találtam az interneten embereket akik tanítjak a csajokhoz való közeledést illetve velük való ismerkedést. Félek hogy elvesztem önmagam eredetiségét ezzel.


Vélemény? Személyes tapasztalat?



2019. febr. 9. 01:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 vagyok és nő :)
2019. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
# 8, véleményem lehet, nem? Egyik exem, nem volt annyira húú de jó pasi, de nekem a zsánerem (nagyobb darab, izmosabb, de nem kockahasú, magas, sötét haj, borosta), neki kisebb volt, dughatott úgy, mint Rocco, tök mindegy milyen pózban, nem volt jó. Sajnálom. A kapcsolatot a barátságtól a szex választja el és ismerem a testemet és tudom mit szeretek, és tartom magam ahhoz, hogy a külső és és a szex fontosabb, mint a belső. Kis bunkósság is bejön egyébként, mert az ilyen nyálas, romantikus dolgokat sose szerettem. Ha ennyire nehéz elképzelni, hogy ilyen nő is van, akkor ne reagáljatok, pont nem érdekel. Pont abban a korban vagyok, hogy ráér még a fix férfi, most a testiség a fontos, amihez fontos a farok méret is és a jó külső is.
2019. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez később megváltozik majd, és a belső tulajdonságok legalább olyan fontosak lesznek, mint a külsőségek. Gondolom van is kikből válogatni.
2019. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
# 13, persze, majd ha szeretnék megállapodni, akkor igen. Nyilván nem akarok együtt élni örökre egy tahóval, akivel egy mondatot nem tudok beszélni. Én sem ilyen tajparaszt vagyok, meg lehet velem jelenni, van diplomám, stb, de szeretek nyersen és nyíltan fogalmazni.
2019. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!