Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatom elő magam hitelesen?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam előadni, hogy milyen nagy dumás macsó vagyok, de előjött a valódi énem, és így nem volt hitelese az előadásmódom. Ezen szeretnék változtatni.
2020. jún. 30. 21:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyi, nem számoltam. Ennyi az érdeklődési köröm, ez van. Nekem bőven elég.
2020. júl. 1. 16:10
 22/53 anonim ***** válasza:
Oké. Akkor maradjunk annyiban, hogy nálad nem a nagy duma hiányával van a baj, hanem azzal, hogy lényegében nincs is miről beszélned.
2020. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Járjak színházba? Nem érdekel, köszi. Vagy egyéb sznob sz.rságokra?
2020. júl. 1. 16:16
 24/53 anonim ***** válasza:
54%
Hat ha egesz nap csak sorozatokat es filmeket neznek, en sem lennek tul erdekes tarsasag. Van ilyen, amikor beszippant egy uj sorozat es harom napig szinte mast se csinalok, csak azt nezem, na, olyankor nem is nagyon tudok mirol kommunikalni az ilyen alapokat leszamitva, mert egyszeruen nincs raallva az agyam az egyeb temakra. El tudom kepzelni, milyen lehet amikor valaki nem is tud egyaltalan mas temakat alapesetben sem🤷🏼‍♀️
2020. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

24:

De ha egyszer csak ezek érdekelnek?

2020. júl. 1. 16:48
 26/53 anonim ***** válasza:
51%
#23: ott az egész internet, te nagyon egyszerű! Tele jobbnál jobb dokumentumfilmekkel, oktatófilmekkel, olvasnivalóval. Minden eddiginél nagyobb információmennyiséghez van hozzáférésed.
2020. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
De rá kéne jönnöm, hogy mi is érdekel. Pedig minden sz.rra nyitott vagyok.
2020. júl. 1. 18:09
 28/53 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Dolgozol vagy tanulsz?
2020. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Ja és még egy kérdés: milyen témájú könyveket olvastál eddig?
2020. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok és jelenleg állást keresek. Mit számít?
2020. júl. 1. 18:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!