Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten vagy élőben hatékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten vagy élőben hatékonyabb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tindert pörgetem már hónapok óta, de nagyjából semmi. Élőben ismerkedés hatékonyabb?

2020. jún. 29. 08:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Minőség, mindenképp :) Mint mindenben.
2020. júl. 16. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne tinderen keresd. A normálisabbja nem megy föl rá.
2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Annak ellenére, hogy magas vagyok és a nők kifejezetten ragadnak rám a külsőm miatt, való életben szinte sosem erőltettem az ismerkedést, és amikor néha mégis megpróbáltam, csúfos kudarc lett a vége pár kivételtől eltekintve. Élőben szétszórt idióta leszek egy nő közelében, eltereli a figyelmemet a jelenléte, a tekintete, az illata, a hangja, hajlamos vagyok elfelejteni, épp miről beszélek, gyakran egy értelmes alany-állítmány mondatot nem tudok megfogalmazni. Emiatt nem tudom a legjobb énemet adni, szemben azokkal, akik rutinból produkálják magukat, jól működő sablonokon lépkedve viszik az ismerkedés fonalát, és képesek ezt a varázst addig fenntartani, amíg már kialakulhat valami komolyabb érdeklődésféle a nő részéről.

Akikkel neten ismerkedtem meg, azokkal úgy találkoztunk, hogy már megvolt az érdeklődés, a nyitottság, rengeteg közös téma, és ezek tökéletes sínt adtak alánk. Adottak volt a hasonló érdeklődés, ízlés, nézetek, egymás családi állapotának az ismerete, és sok olyan dolog, ami egy élőszavas ismerkedésnél nagy koppanásokat okozhat.

De aki elő tudja magát adni szóban, szeret rögtönözni és nem bénítja meg az első kapcsolatteremtés zavara, annak jobban szokott működni az élő megoldás.

2020. júl. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézel ki és mennyi pénzed van.
2020. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!