Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten vagy élőben hatékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten vagy élőben hatékonyabb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tindert pörgetem már hónapok óta, de nagyjából semmi. Élőben ismerkedés hatékonyabb?

2020. jún. 29. 08:38
A kérdező szavazást indított:
Interneten
Élőben
Tudok még jobbat (kommentelek)
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nőként neten, férfiként élőben.
2020. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenhol hatékony, a net is csak egy eszköz.
2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, milyen vagy és milyen életet élsz. Pl. ha mint sokan, csak dolgozni, boltba, néha valamit intézni jársz + mellé nem vagy valami vonzó, esetleg még vidéken is élsz, akkor élőben lehetetlen. A net alapvetően nem ideális terep, inkább csak egy "utolsó lehetőség" azoknak, akiknek más nincs. Bár ha nem vagy fotogén és előnyös külsejű, akkor valójában az sem lehetőség.
2020. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Évről évre egyre nehezebb a társkeresés. Én nagyon remélem, hogy nem fiam lesz, mert ha most ilyen nehéz a dolog, mi lesz 20 év múlva?


Még vissza lehetne fordítani ezt a folyamatot, csak az kellene hozzá, hogy a férfiak ne magasztalják az egekig a nőket, ne menjenek le kutyába a p.náért, és igenis legyenek elvárásaik. A legtöbb férfi a végsőkig kész a kompromisszumokra, ha nőt akar szerezni, ezt a nők kihasználják, és kedvükre válogatnak. Elvárások is csak az ő részükről vannak, a férfi meg örüljön annak a nőnek, aki jut.

2020. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
#4 ilyen férfit hol találok amit te leírtál? :D komolyan én meg folyton olyanokat találok aki szexet akarnak de soha egyszer meg sem kérdezik hogy vagyok, vagy bármi mert lesz.. nak nekik csak a testem kell.
2020. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

#5!


Olyat, aki sír, hogy nehéz a társkeresés? Itt a Gyakorin! :D

2020. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ. Ha nincs túl sok időd, esetleg nem olyan helyre jársz edzeni (már ha edzel), ahol vannak ellentétes neműek, esetleg nem olyan a hobbid, akkor a net igenis hasznos és lehet találni párt. Amúgy meg élőben is pontosan ugyanazok az emberek vannak, így nem mondanám, hogy neten több a hülye, csak jobban egy kupacban vannak.

Apropó Tinder, nekem mondjuk bejött. ;) És nem, nem tettem ki semmim. Teljesen normális, átlagos külsejű lány vagyok.

2020. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
5# Persze hogy nem találsz ilyet, mert nincs rá igény. Nekem is sokkal jobban megy az egész mióta 'szarok bele", ha nem foglalkozol annyira a nők érzéseivel akkor jobban bejössz nekik.
2020. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

8-as, ezt honnan veszed? Csomó lánynak ez kicsit sem tetszik. Én hagytam már el olyanért valakit, hogy nem figyelt rám. Barátnőimnek is fontos ez a dolog, meg igazából környezetemben mindenkinek. Az értelmes lányoknak igenis kell, hogy odafigyelj rájuk, a többi az meg inkább a kisebbség.

Ja, meg mondjuk nekem nem is szájhős fiúkák kellenek, hanem férfi. Az meg nem csinál ilyet.

2020. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
attól függ, hogy mit tekintesz hatékonynak. szerintem ha mennyiségre mész, akkor a net, ha minőségre, akkor az élet. hiába, hogy a fotón valaki nem fog meg, ha életben ott vannak a feromonok, a hangja, a tekintete, ki tudja, mi. Vagy fordítva, egy jó fotó nem garancia semmire.
2020. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!