Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg az emberek, ha valaki azt várja tőlük, amit ő maga is teljesít és ezért utasítja vissza őket?

Figyelt kérdés
Nekik miért nem jobb egy szintén hasonló társ? Miért sértődnek meg, ha valaki elutasítja őket, mert túl idősnek/alulképzettnek/túl otthonülősnek/nem elég sportosnak stb tartja őket vagy zavarja, hogy nem érdekli őket az ő elfoglaltságuk? Miért akarnak ezek az emberek összejönni olyannal, akivel nem is illenek össze?
2020. jún. 24. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet nem is mondott senki, hogy mindenki ilyen, ezt csak te akarod belelátni.
2020. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

#11 a kérdés így szól: Miért sértődnek meg az emberek, ha valaki azt várja tőlük, amit ő maga is teljesít és ezért utasítja vissza őket? Miért akarnak ezek az emberek összejönni olyannal, akivel nem is illenek össze?


Vagy lehet én értettem félre, és arra megy ki az egész hogy ki lehessen beszélni azt aki nem ér fel valakihez. Akkor mehet a sztorizgatás, elnézést.

2020. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
"Miért akarnak EZEK az emberek"
2020. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Én pl. vegán vagyok, de nem érdekel, ha a párom eszik húst, annyi, hogy én főzni nem főzök húst egyáltalán, szóval ha én főzök, akkor húsmentes kaját eszik (bár a párom pont vegetáriánus, szóval most ilyen gondunk nem nagyon van).

Nekem két diplomám van, a páromnak egy, de igazából nekem ez se szempont, sok ismersöm van, aki okos és értelmes és nem diplomás, mert úgy alakult az életük, hogy dolgozniuk kellett tanulás helyett.

A párom sportosnak sportos úgy, hogy szereti a csapatjátékokat, eljár kosarazni, focizni, én meg egyedül szeretek terembe edzeni, azt meg ő rühelli.

Amúgy ezt nem azért mondom, szerintem egyáltalán nem felháborító, ha valaki azt várja el, amit nyújt is, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem minden esetben szempont az ilyesmi.

Nekem pl. sokkal fontosabb az azonos értékrend és a közös hobbi (nekünk ez az utazás és túrázás) és a nyitottság arra, hogy újat próbáljon ki az ember.

Abban viszont abszolút igazad van, hogy nem vagy köteles megindokolni az elutasítást. Nem tartozol senkinek magyarázattal, ezt én is így gondolom. Nem, és nem, kész. Vannak emberek, akik nem bírják a kritikát, diplomától meg mindentől függetlenül. Akik saját magukkal sincsenek kibékülve, azok mindig rosszul fogják venni a tőled jövő kritikát. Akinek kisebbségi komplexusa van, azt is rád fogja kivetíteni abban a pillanatban, hogy elutasítod.

2020. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

Azért sértődnek meg rajta mert nem tudják teljesíteni az elvárásokat, vagy éppen másképp alakult az életük és nem sikerült.


1, Egy tapasztalatlan 30 éves megsértődik ha egy 24 éves nő elutasítja.

2, egy érettségivel és szakmával rendelkező ember valószínűleg nem buta, de egy diplomás nő szerint azonnal proli.

3, Változott az ideál , még 20 évvel ezelőtt egy 180 cm /90 kg férfi megfelelt a legtöbb nőnek. Ma már ez a magasság közepes vagy éppen alacsonynak számít. És dagadtnak, mert a mai 20 körüli srácok többsége magasabb és 65-70 kg.


Nehéz ügy ez.

2020. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Rejtély. Talán intelligencia kérdése is közre játszik.
2020. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!