Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elvileg a férfiak szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg a férfiak szeretnek küzdeni és csak azokat a nőket becsülik meg, akikért keményen harcoltak, akkor miért sértődnek meg, ha nem találkozom velük egyből?

Figyelt kérdés

Én mindig kimutattam, ha tetszik valaki, ha elhívott, elmentem, ha megcsókolt, visszacsókoltam, stb., sosem kérettem magam és elvileg pont ezért nem is becsültek meg. Más barátnőim hónapokig húzták a srác agyát mire beadták a derekukat, a srácok mindent megtesznek értük, minden kívánságukat lesik.


Nos, ha internetes társkeresőn valakinek az az első mondata, hogy találkozzunk, akkor mindig megmondom, hogy szerintem ez korai. Nem azért, hogy küzdjön, vagy ilyesmi, csak én nem szeretnék egyből, minden előzmény nélkül belemenni egy találkozóba (lehet kamuprofil, lehet igazi, csak egy igazi barom, lehet szörnyű lenne a találkozó és nem érné meg elmenni, úgyhogy én szeretek előtte pár dolgot megtudni a fiúról). Tök kedvesen mondom nekik, hogy ez korai, meséljenek magukról, ha szimpik leszünk egymásnak továbbra is akkor nagyon szívesen találkozom velük. Ilyenkor küldenek el anyámba, b+-olnak, megsértődnek, hogy mi az, hogy nem megyek el egyből... Pedig elvileg csak azt becsülik meg, akikért rengeteget küzdöttek, de nem viselik el, ha egy napig chatelni kéne a kiválasztott hölggyel? Hogy is van ez??


2020. ápr. 5. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fogyatekos sracok voltak, gondolom gyors szex kene nekik vagy nem tudom, de biztos nem ilyen az osszes akivel ismerkedsz. En visszairnek nekik az anyazasra egy XD-t aztan tiltas :D
2020. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fordítva is ugyanez van. Ami könnyű az az emberek számára értéktelen. Amiért küzdeni kell az jobban megbecsülik. Én se húztam soha senki agyát, nem játszadoztam senkivel, rohadt könnyen eldobtak, mint egy olcsó szemetet. (Pasi vagyok.) Ellenben azt látom hogy akiért sokat kell küzdeni, aggódni, azért foggal körömmel harcolnak és sokkal nehezebben is engedik el.


Ez ilyen f.ság ami bele van kódolva az emberekbe genetikai szinten, kiirtani nem tudod. Ösztönlények vagyunk mind, ennyi.

2020. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Normális ember nem bírja a fąsz játszmákat, hanem alig várja, hogy írjon az illetőnek vagy találkozzon az illetővel, ha tényleg érdekli.


Nekem is el szokott menni a kedvem attól az embertől, akin azt látom, hogy szarik rám. Nem szoktam megsértődni, de a sokadik találkozó lefújása után meg mikor sokadszorra fordul elő, hogy az illető egy-kép napig nem válaszol, hagyon az egészet a francba. Ilyen kapcsolattartásra nem építek kapcsolatot, mert csak szenvednék benne.


24N

2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne játszmázz, semmi értelme. A végén ő fog téged barátzónàba tenni.
2020. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Először is, nem minden hímnemű FÉRFI. Tehát akik a te normális, kedvesen megfogalmazott válaszodra alpári módon reagáltak, már be is bizonyotítták hogy nem azok. Örülj neki, hogy gyorsan kimutatták a foguk fehérjét. Töröl, letilt.


Másodszor rengetegszer olvasom itt a gyakorin (nőktöl is), hogy milyen undoritó dolog a játszmázás. Az valóban az, igen. De könyörgöm...az miért játszmazás ha egy nő nem fekszik le kb azonnal a ferfival? Hanem szeretne vele előbb sokat beszelgetni, időt hagyni egymas megismeresere, stb?

Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a nő szarik a ferfi fejére, huzza az agyát, incselkedik, hanem hogy értelmesen, jól érezve magukat tudnak ugy randizni, hogy nem fekszenek le egymással.

Aki csak a szexre hajt, egyertelmű, hogy nem fogja kivarni ezt az időt. Tehat nem kár érte. Menjen más nőhöz ingyen szexre.


És látod? Irod is, hogy azokat a baratnőidet megbecsülik akik nem adtak oda magukat gyorsan. Mondhattok akármit a 'játszmázásról', az élet visszaigazol.


Van egy kollégám. Jól néz ki, jól szituált, kedves, értelmes, jó modorú és pár éve egyedül van. Nemrég egy céges buliban kicsit spiccesen ezt mondta: bárcsak találkoznék egy nővel, akit nem tudok a 2. randin megdugni.


33n

2020. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság.


abszolút nem becsülik meg /becsüljük meg jobban azt a nőt akiért hetekig hónapokig kell teperni.

Az csak idegesítő.


Ezek a férfiak a te esetedben kretének voltak.


normális esetben minden kölcsönös és amit első bekezdésedben írtál annak örülne az ember.

2020. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván aki ezzel nyit, nem kell elmenni szimpátia nélkül, de ha utána kevered az agyhúzást a harccal, akkor nagyon rosszul gondolod.
2020. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő és nem játszma függő dolog. Volt, nem is egy férfi, akivel nagyon hamar lett szex, de ez semmit nem változtatott a későbbieken. Egyébként értelmesebbje megmondja, vagy kimutatja, ha ezzel kapcsolatba aggályai vannak.
2020. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem igaz, akaratodon kívül. Mivel a nők szokták ezt a bullshitet mondogatni és elvárni, ezért a férfiak is ezt hazudozzák.


De igazából ahogy #6 írta, azt szeretjük, ha kölcsönös minden. A felesleges körök rohadt fárasztóak, idegesítőek, unalmasak és ismerkedésrombolóak.


Azért én megnézném, hogy barátnőid pasijai valóban őszintén szeretik-e őket, a várakoztatott hónapok alatt hány más nőt dugtak meg, vagy dugnak meg most.

2020. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!