Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg az emberek, ha valaki azt várja tőlük, amit ő maga is teljesít és ezért utasítja vissza őket?

Figyelt kérdés
Nekik miért nem jobb egy szintén hasonló társ? Miért sértődnek meg, ha valaki elutasítja őket, mert túl idősnek/alulképzettnek/túl otthonülősnek/nem elég sportosnak stb tartja őket vagy zavarja, hogy nem érdekli őket az ő elfoglaltságuk? Miért akarnak ezek az emberek összejönni olyannal, akivel nem is illenek össze?
2020. jún. 24. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezen én is elgondolkodom, amikor itt olvasgatom a felháborodott kérdések. Miért lenne felszínes, ha a sportos sportosat, a diplomás diplomásat, a vegán vegánt stb. keres?
2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen. A kedvencem az, amikor az ember diplomásat preferál, a másik meg rákezd, hogy ő felsőfokú végzettség nélkül is többet keres, a diplomások arrogánsak meg ostobák, elkényeztetett szar emberek nulla gyakorlati tudással, a papír szart sem ér, stbstb...


És arra nem gondol, hogy pont azért keresek diplomást, hogy az ne ezt vágja minden nap az arcomba? Hanem értékelje, hogy 3+évet tanulásba fektettem? Arra nem gondol, hogy pont azért akarok diplomás párt, mert az tudja, hogy a pénzen kívül még mit láthat benne az ember és nem néz le?


Ugyanez a sporttal és bármi mással

2020. jún. 24. 15:35
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezt én se értettem soha.

Vékony, sportos alkat vagyok, és elképzelni nem tud, hogy egy túlsúlyos, és emellett igénytelen "férfi" hogy üvöltött velem, amikor megmondtam neki, hogy nem tartom vonzónak és nekem fontos, hogy a másik is sportos legyen.

A másik kedvenc esetem, amikor beszéltem egy sráccal, és kérdezte, hogy mik érdekelnek, én pedig leírtam vagy tíz dolgot, mindegyikhez írtam pár mondatot. Némely hobbikon elkezdett röhögni, hogy "fú, te ilyen csillaglesős lány vagy?" meg "te tényleg szeretsz olvasni, nem unalmas?" és még pár ilyen. Mikor megkérdeztem, hogy őt mik érdeklik, milyen hobbijai vannak, szinte semmit nem írt, mert a havonta kétszer elmegyek kocsmába a haverokkal nem az a válasz, amit vártam. Személyes sértésnek vette, amikor nem lett semmi.

Szerencsére mára már megtaláltam álmaim férfiját, de az ilyen eseteket sose értettem.

22/L

2020. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Végletekben gondolkozol, ugyanúgy, ahogy azok az emberek, akikről a kérdés szól.

Mindenki más. Ismerek rengeteg olyan párt (te nem, komolyan nem?) ahol ezekből a különbözőségekből 1-1 nem szempont. Diplomás férfi-kasszás lány, otthonülős-bulizós, kondizós-mindegymitcsináljólnézki típus.

Természetesen, mindenki olyan párt választ magának amilyet megfelelőnek gondol, meg ha olyan körökben mozog az ember akkor olyat is fog találni.

Te nyilván nem fogsz leállni egy mesteremberrel, más diplomásnak meg lehet megfelelő lenne. Egyébként, egy jó ács vagy hidegburkoló, aki vállalkozó 20-30 milliót is kereshet egy évben. Biztosan nem lenne melletted kisebbségi komplexusa, nem vágná az arcodba, de te már előre eldöntötted, hogy az lenne, mert nem tanult, csak szakmája van. Igen, ugyanolyan végletes vagy sajnos...

2020. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mintha te nem végletekben gondolkodva fogalmaztad volna meg rzt a választ, tekintve, hogy az csak egy példa volt és rám nem kifejezetten igaz.


Azt viszont nem értem, hogy ha valakit visszautasítok, miért kell megindokolnom és ha már megindoklom, miért nem fogadja el és miért szaroz engem azért, mert benne épp valami nem szimpatikus. Például azért, mert látszik a mentalitásán, hogy miért nincs papírja. Ha annyira rossz vagyok és szerinte a magamfajták hülyék, akkor minek akart összejönni velem?

2020. jún. 24. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
#5 Akkor miért nem teszed fel konkrétan a kérdést, amire választ szeretnél? Ez is egy ugyanolyan végletes sarkítás, hogy aki neked nem megfelelő (akármi miatt) leszaroz, lehülyéz. Te ismerkedsz barmokkal akkor? :) Velem ilyen még sose történt, pedig utasítottam már vissza pár embert.
2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Látom, nem sikerült értelmezni a kérdést. A kérdezőnek nem az a baja, ha valaki diplomásként összejön egy nem diplomással, hanem hogy tőle miért kérik számon, ha nem.

Egyébként is, hogy jön ahhoz bárki, hogy felülbírálja a másik ember társkeresésben támasztott feltételeit?

2020. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

#7 neked sem sikerült az én válaszomat sajnos. :)


"Természetesen, mindenki olyan párt választ magának amilyet megfelelőnek gondol, meg ha olyan körökben mozog az ember akkor olyat is fog találni."


Nincs joga senkinek felülbírálni, és csak egy példát hoztam, ahogy ő is. :) Ő leírta, hogy PÉLDÁUL egy diplomás egy nem diplomást nyilvánvalóan azért utasít el, mert az az arcába vágná, hogy az csak egy papír, nem értékelné stb.


Én ilyen dolgokról még csak gyakorin hallottam, megmondom őszintén, a való élet nem így működik.

2020. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy te nem láttál ilyet, nem jelenti azt, hogy nincs. Nem körülötted forog a világ.
2020. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
#9 Éppen ezért mondtam, hogy akkor valószínűleg a kérdező nyúlt bele a rosszba egyszer-kétszer, és nem mindenki ilyen. :)
2020. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!