Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a pasik ha lebuknak?

Figyelt kérdés
Előadják a nagy udvarlási szerepjátékot meg azt, hogy komolyan érdeklődnek felőlem, aztán pár jel után lebuknak és közlöm velük, hogy ez így nem fog menni, akkor többnyire megy a férfi hiszti és utána megy a facebookon törlés meg tiltás. Miért nem lépnek le emelt fővel, hogy igen bocsi, megdugni akartalak, de sajnos nem jött össze.
2019. okt. 12. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Pár jel, mi? Nem inkább a mindenpasicsakaztakarja szindrómád van?
2019. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Van az a mondás, hogy a legjobb védekezés a támadás. Ettől eltekintve nem ártana némileg fejleszteni az emberismeretedet, kérdező, hogy legközelebb egyből kiszúrd, ki az, aki csak megjátssza magát.
2019. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenektől mit vársz? Rózsacsokrot meg ígéreteket hogy megváltoznak? Paraszt paraszt módon viselkedik és paraszt módon reagál ennyi...
2019. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Én mindig megmondtam egy lánynak hogy megdugnám. A ribik tovább maradtak,a többi pedig megsértődött és lelépett. Most mit hazudjak? Semmi értelme.
2019. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Hű, erre én is nagyon kíváncsi vagyok. :) Pont ugyanez történt velem is. Az biztos, hogy korosztálytól függetlenül ezt csinálják.
2019. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tényleg csak azt akarta? Mivel buknak le, hogy ennyire készpénznek veszed a dolgot?
2019. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, mivel buknak le és mennyi idő után kb? Mert azért ha udvarolnak, bejössz nekik akkor valószínű, hogy kívánnak is téged ez pedig felnőtt emberek közt azért eléggé normális tudnivaló. Persze ezt nem az első randin kell részletezni de a néhányadikon ha minden passzol köztetek és kimondja akkor az nem olyan baj. Hacsak te nem várod el, hogy hónapokig udvaroljanak de akkor viszont te vagy a fura. És akkor lehet nem megsértődnek mivel lebuktak hanem azt gondolják, hogy egy ekkora fapina menjen a búsba...
2019. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adri+ ***** válasza:
0%

Mert egy ilyen alsó ~ alsó kasztú viselkedésű , nő ' : egy

kifinomult kultúráltságú és kitűnő intellektusú és megbízható

úriembernek szükségtelen : mint amilyennek itt beállítod magad.


Az úriember elvárja az asszonyaitól és a szeretőitől is a

valós { és nem a valósnak hírdetett műcelebesdi féle } Poligámiát.

A mai nőcskék meg , Én nem vagyok a kuuúrvájahh. ' : és észre sem

veszitek, hogy ez kizárólag a neoFeminista toziós intellektusotok

téveszméje és téves rémképe. Ezt meglátja az Úriember : és elzúz, hogy

odavethesd magad bánatodban a kutyáknak. Szerintem ennyi az Esszencia.


Nekem a Creol és vagy a Giantess Csajok jöttök be leginkább.

A deshoxto thaj bishushov között, san bishefta thaj trinvardesh

között viszont már keményen meg szükséges dolgozni Értem.



Szép napot kívánok Mindenkinek :

Taves bachtalo thaj Lashi dyes :



Adri+

2019. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!