Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek be egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek be egyes férfiak, ha egy nő elvárja, amit ő is meg tud adni?

Figyelt kérdés
És ez mondjuk végzettségben nem egy érettségi, külsőre pedig nem az alap higiénia.
2016. jan. 24. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Ezt hívják értékrendbeli különbségeknek,meg felszínességnek egy bizonyos pont után.

Mindenkinek szíve joga olyan emberrel kavarni,összejönni,amilyennel akar.

Aztán,ha túl nagy az arc,akkor jön a ....szívás.:D

2016. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
higéniát megértem végzettségbe nem mennék bele mert jogosnak hangzik,de valamilyen szinten nem korrekt valaki attól még nem lesz hülye ha pl nem egy orvosi diplomával rendelkezik.Meg a nőknek mai világban elég nagy elvárásaik vannak a pasikkal szemben.Valakivel meg közlöd,hogy ő kevés hozzád,ne várd azt,hogy ha egy ilyet ki mondasz mosolyogva annyit fog mondani igazad van én "kevesebb" vagyok nálad.
2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd itt vagy privátban kicsit részletesebben?
2016. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

normális esetben nem mondasz nekik ilyet, hogy nem jövök veled össze, mert nem vagy elég igényes/művelt. ez sértő tényleg.


nem értek egyet a férfiakkal, akik itt sírnak, hogy "bár megmondta volna az igazat, hogy miért nem jövök be neki." minek? elég ritka lehet, hogy valaki emiatt kiküszöböli a hiányosságait, és legközelebb másnak jobban bejön majd emiatt. a következő nő már nem ez a nő lesz, és lehet, hogy egész más fontos neki.

2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Vergődnek itt sokan, hogy a nők elvárják a diplomát, meg legyen kigyúrt, divatos, stb., illetve fel vannak háborodva, ha a nő olyan tulajdonságokat vár el, amit ő maga nem tud nyújtani. És mi van, ha mégis? Sokszor azért is leszólják az embert.


Ha nekem van egy nehéz szakon szerzett diplomám, amivel élettapasztalatot (szorgalom, munka értéke, stb.) is magamra szedtem, meg egy másik szemlélet alakult ki bennem a világ iránt, akkor miért baj az, ha én nem akarok olyannal lenni, akiben ez nincs meg? Aki szerint mondjuk a diploma csak egy papír, az egyetemisták meg csak isznak, a diplomások meg mind buták, akik felvágnak a semmire, mert "hát magolni bárki tud", meg "büdös neki a kétkezi munka". Ez nyilván egy alapvető súrlódási pont lenne adott esetben egy kapcsolatban, ami egy hasonló éveken végigment emberrel nem lenne meg.

A külsőre nézve meg, ha én sportos vagyok, mellette adok az étkezésemre, kialakítottam egy saját stílust, ami a személyiségemet tükrözi, akkor egyes férfiak rögtön felszínesnek titulálnak, ha egy mackónadrágos, kissé pocakos pasiba nem esek bele csak a személyiségért. Ha az én külsőmben munka van, akkor miért lennék rossz, ha elvárom a másiktól ugyanezt? Nem többet, csak pont ugyanannyit.

2016. jan. 24. 10:01
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Nnna, megint a "diplomás vagyok ám te paraszt" téma következik. Megtanulhatnák már az emberek, hogy diplomával is lehet Mekiben dolgozni, és érettségi nélkül is lehet bárki milliomos. A diploma nem azt jelenti, hogy okos, ügyes, szép az illető.

A kérdésedből ítélve igencsak az anyagiak alapján ítélsz meg egy férfit, egy kezdődő kapcsolatot. Sokan viszont úgy is képesek szeretni egymást, hogy a férfi kevesebbet keres, nincs diplomája, stb. Ezt hívják szerelemnek.

De megfordíthatjuk a kérdést is. Ha én beleadok egy kapcsolatba egy házat és egy BMW-t (egyik sincs..), akkor a legtöbb nő miért csak bele akar ülni ebbe a jólétbe, és nem akarja ő is beleadni ezeket, mert ugyebár ezeket tudom adni, tehát elvárom, hogy ezeket kapjam is. Ja persze, a nők megtehetik...

2016. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Jó kérdés. Szerintem mindenkinek egyéni joga eldönteni, hogy milyen elvárásai vannak a másikkal szemben. Aztán vagy talál párt, vagy nem.
2016. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Te tudod,hogy mit vagy kit szeretnél :)

De ettől függetlenül azért sértődnek meg mert lenézed őket,kevesebbnek tartód őket mint te és ez megalázó.

2016. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Witten86, na, most nagyon eltévedtél. Kifejezetten kényelmetlenül érzem magam pénzes emberek mellett, ha nem is hiszed el. (Pedagógus szülők neveltek fel, gondolhatod mekkora luxusban...) És ha csak beleülni akarnák a jóba, nem egyetemet végeznék, hanem dupla-D-s melleket.

Viszont akkor is rosszul érzem magam, ha azon kell feszengenem, mikor mondok olyat, ami miatt kiakad a másik, hogy én csak okoskodom, mikor használok olyan szót, amivel szerinte én csak fel akarok vágni, miközben ez csak a szókincsem része, meg tudtom nélkül ragadt rám az évek alatt. Senkit nem akarok vele megalázni, csak ha évekig más körökben forogtunk, egyre kevesebb lesz a közös szemlélet. Az ember szíve szerint pedig azért szeretné elkerülni az ilyen jeleneteket.

2016. jan. 24. 10:16
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

ÉS akkor mivan?? Te ilyen vagy, jobbnak hiszed magad az átlagnál mert ez süt a leírtjaidból.

Keress hozzád hasonló társat ennyi, kit érdekel...

2016. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!