Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat zavarja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat zavarja, vagy inkább örülnek neki, ha a nő elvárja, hogy a férfi biztos hátteret nyújtson mindenben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha anyagias pics* vagy, akkor zavar, hogy elvárod.

Ha normális nő vagy, akkor se "elvárd", de megnyugodhatsz biztosítok mindent ami tőlem telik. :)


22/F

2015. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak 80%-át zavarja, mert persze minden a férfi vállán legyen ugye, az a jó, háteret, mindent megteremtsen...mert ő a FÉRFI!!!!!
2015. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nah jól van ám... "mindent megteremtsen...mert ő a FÉRFI!!!!!"


Emlékeztetni szeretnélek, hogy míg a férfi vadászik!! a nő addig meg gyűjtöget...


Azért ne megszakítani akarjuk már egymást...

2015. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem különösebben zavarna, de nem is repesnék az örömtől, őszintén szólva hidegen hagy, hogy ilyen téren mit vár el, mert ezeket erőfeszítés nélkül tudnám biztosítani. A családom vagyonos, elég jó kis örökségünk van, én meg a rám eső zsé nagy részét befektettem, hogy amíg tanulok, addig is legyen bevételem. Van saját lakásom is, ami jelenleg ki van adva, és csak arra vár, h a leendő komoly barátnőmmel oda beköltözzünk. Nekem az a fontos, hogy olyan lányt találjak, akihez vonzódom, és egy hullámhosszon vagyunk. Az anyagi dolgok, a pénz, engem nem érdekelnek.
2015. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy mindig olyan nők találnak ilyen rendes, odaadó férfiakat, aki a tenyerén hordozza őket, akik nem becsülik meg.Csak megcsalják, kihasználják.Én nem vagyok ilyen.Mégsem találok hasonlót.Pedig én is szeretném ha megbecsülne valaki.
2015. nov. 24. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem keresel, akkor túl nagy terhet raksz rájuk, ha kevesebbet keresel, akkor tökéletes vagy, de Isten óvjon, ha többet mersz keresni...
2015. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha ingyenélő akar lenni és ezért a biztos háttérért nem nyújt nekem értékes dolgot (szeretet, gondoskodás lelki és testi értelemben is), akkor zavarna. Én szeretek fontos lenni a kedvesemnek, de ha baleknek akar nézni, azt utálom.
2015. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

zavar.

ha már annyira nyomul az egyenlőség akkor a nő is teremthet magának hátteret.

vagy nyujtson ő nekem,háteret.


persze nem probléma,hogy én vagyok a férfi és én harcoloka barlangért,de akkor is ne ez legyen az alap.őrüljön,hogy nem kell güriznie,mint nekem.

2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"vagy nyujtson ő nekem,háteret. "


Nyújtson anő hátteret?:DDD


Na köszönöm, ilyenből még egyszer nem kérek.Voltam magam is ilyen balga és még pár ismerősöm is, hogy a férfiú költözött a lányos házba, feneke is ki volt nyalva az uraságnak.A végén meg jó dolgában elkanászodott és mikor válásra került sor, vitte volna a kocsit, hűtőt, fél házat, a szülők cuccait, mert ő is ott lakott és így igényt formált rá.

Már bocsánat, de én sem szeretnék még egyszer rosszul járni.

A hagyományos felállásban azért mégis csak lehet valami ráció...Igenis, legyen a férfi a gavallér.Ez nem kihasználás, ez amolyan alap és így utólag belegondolva taszító is, ha a nő teszi a dolgokat a férfi feneke alá, valamire való pasas ezt nem is engedné!

2015. nov. 28. 15:58
 10/11 Normert válasza:
Ha ez a kerdes szerepet kapott a kivalasztott partner szemelyetnilletoen akkor rossz emberrel probalkozolm ha teged ez a kerdes döntèsre kèsztet akkor te magad vagy a nem mehfelelő szemèly a kapcsolatban. Ha valakit cseszegetni akarsz ezzel akkor rettenetesennrossz helyen vagy. Ha lusta vagy akkor mi lenne a pontos szereped az èletben? Szerintem a pàrvàlasztàsnàl lenne 2-3 lènyegesebb alap szempont is mintsem ez. Persze a leghelyesebb ha sajàt 'kategoriadban' keresel part de ezt az èlet àltalàban elrendezi. Szerintem igen, zavarja a ferfiakat ha a legbiztosabbnak szànt pont az èletukben egy flusztràlò üres zseb.
2015. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!