Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kényszerítik a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényszerítik a nők, hazugságra a férfiakat?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet őszinte a férfi és mondhatja el a nőnek,hogy: "Nős vagyok,és van 2 gyerekem,akiket nem fogok elhagyi,de ettől még veled akarok lenni." Sajna ez 100-ból csak nagyon kevés nőnél működik,pedig közben mind arról papol,hogy a pasik hazug disznók,erre tessék,az őszinteség sem kell nekik.

2015. okt. 26. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert az a nő elvárja h csak őt akard és hagyd el mindenedet (az előző életedet, családdal) érte. Az ilyen nőt hagyd.
2015. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

már bocs de szerintem ez nem kényszerítés...

akkor kényszerítenék, ha a pasi azt mondja: "van 2 gyerekem és nős vagyok, de közben téged is dugni akarlak, a feleségem beleegyezésével"

erre a nő azt mondja, hogy: "akkor titkoljuk el az asszony elől, hazudj neki ha velem akarsz lenni"


ha valaki elítéli a hűtlenséget egyből ő kényszeríti hazugságra a másikat??? nem a másik a gusztustalan gerinctelen féreg, mert meg akarja csalni a feleségét, hanem az aki nem tűri a hűtlenséget?

fura logika...


22F

2015. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben hol van a kényszer? Arra senki sem kényszerít, hogy megcsald a feleséged és két gyereked anyját, ha meg olyan nőt választasz erre a célra, aki ebben nem lenne partner különben, mert ennél azért több gerinc és empátia (a feleséged iránt, leginkább) szorult belé, akkor csakis te kényszeríted magad hazugságra, hogy ennek ellenére is vele akarj lenni.


Bár erősen kétlem, hogy a kérdésed komoly lenne, de a mögöttes tartalmat szerintem értem. Egy nő sem kényszeríti hazugságra a férfiakat, ha neki olyan elvárásai, erkölcsi határai, vágyai vannak, amiknek te nem felelsz meg, akkor nem ő kényszerít arra, hogy ezeket te bekamuzd neki, hanem te döntesz úgy, hogy ennek ellenére is őt akarod, a te döntésed nyomán kell egy teljesen más embert hazudnod magad helyett. Erre csak te kényszeríted magad, ez eleve egy olyan dolog, amire elég nehéz bárkit is kényszeríteni.

2015. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam írni, hogy ebben nincsen kényszerítés.

Szabadságodban áll olyan nőket találni, akik a Te vágyaidara kattannak, téged szeretnek.

Beleértve a házastárs megválasztását is.


Valójában én nem értem, miért nem ezt etszed.

2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
A férfi poligám beállítottságú, és azért mert van egy felesége, még meg akar dugni minden más nőt is! Nem azért mert gerinctelen, hanem mert férfi. Láttál már olyan tyúkólat ahol a kakas csak egy tyúkkal tojózik? (le is vágnák) A férfi nem monogám, csak ránk van erőltetve ez a szerep!
2015. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek legnagyobb resze nem akarja nevelni mas gyereket, nem akar veluk kozos programot plane nem akar ilyen pasit, ha a feleseg kirugja es a pasi a szeretojevel komolyabbra akarja venni a kapcsolatot. Illetve gusztustalannak talalom, hogy egy masik not , ( a felesegedet) atvered. Meg lehet, h kiderul, h idosebb vagy , mint gondolta. Nem szeretik az emberek a problemakat meg a ketszinu embereket altalaban.

N

2015. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest vannak férfiak akik hűségesek tudnak maradni, érdekes....

És elárulnám neked, hogy a nőknek is vannak vágyaik amik otthon sokszor nincsen kielégítve. Mégis hűségesek tudunk maradni.

Szerintem az érett személyiség kérdése, hogy nem kavar össze-vissza mindenkivel hanem egy bizonyos kor után megállapodik és hűséges marad a társához. Mint a hattyú, ha már a madaraknál tartunk.

2015. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5: Én sem vagyok monogám, és imédom a poli férfiakat, viszont a hazugokat agyonverném egy szöges deszkával!!
2015. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5: "A férfi poligám beállítottságú"

Akkor mért nem aszerint él?!

Mert itt a monogámnak hazudott kettős élet mellett érveltek ketten is, egyáltalán nem poligámia az, ami meleltt érveltek, amire törekedtek!!!

2015. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én értékelem az ilyenfajta őszinteséget, de arra senki nem kényszeríthet, hogy belemenjek olyan kapcsolatba, amire nem vágyom. És ezen a hazugság sem segít, mert nagyjából az első randi után kiderülne, hogy a pasi nem független... Nálam ugyanis alap egy kapcsolatban, hogy bármikor felhívhassam a párom, felugorhassak hozzá, nála is ugyanannyit legyünk együtt, mint nálam, egész hétvégéket töltsünk együtt, stb. Erre egy házas pasi nyilván alkalmatlan, tehát nem tudja azt nyújtani, amire vágyom, így kapcsolat sem alakulna ki, akkor sem, ha letagadja a családi állapotát és akkor sem, ha bevallja.


Egyébként a fenti esetben a hazugság nem itt kezdődik, hanem már ott, hogy a feleségnek hazudik a pasi, arra pedig igazán senki nem "kényszeríti".

2015. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!