Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miert gondolja azt sok ember hogy hazugsagra lehet epiteni egy hazassagot?
Figyelt kérdés
Az egyik baratom lemondta az eskuvot azert mert kiderult a mennyasszonyrol hogy prosti volt de ezt nem mondta el a volegenynek. A volegeny az egyik ismerostol tudta meg aki jart hozza. Azt mondja hogyha a no elmondta volna akkor nem szakitott volna de azt hogy 3 evig jartak es ezt nem mondta el neki azzal tonkretette a bizalmat. Ti mit gondoltok megbocsatanatok ilyen hazugsagot?2014. szept. 21. 20:42
1/10 anonim 



válasza:





Mar szinte ezer ilyen kerdes volt, hasznald a keresot.
2/10 anonim 



válasza:





És biztos, hogy a barátnő hazudik?
3/10 anonim 



válasza:





Ha őszintén elmondja, akkor miért ne? Mindenki követ el hibát.
5/10 A kérdező kommentje:
Az a baja hogy nem magatol mondta el. Ha nem buktatjak le sohasem mondta volna el.
2014. szept. 21. 20:55
6/10 anonim 



válasza:





Valahol megértem, hogy nem mondta el. Ez nem olyan dolog, amivel az ember szívesen dicsekszik. Nyilván azt szerette volna, hogy ezt soha senki nem tudja meg róla, mert már biztosan megbánta és szégyenli.
7/10 anonim 



válasza:





Ugyanazért, amiért sokan kétségbeesésből házasodnak össze. Buták és nem gondolnak bele a hosszabb távú következményekbe.
8/10 anonim 



válasza:





Szerintem meg azert, mert uj eletet akart kezdeni, es a regivel szakitani.En megertem, hogy nem mondta el a volegenynek.
9/10 anonim 



válasza:





A vőlegény csak okot keresett a szakításra...hát megtalálta...ennyi
10/10 anonim 



válasza:





A pasinak semmi köze a nő múltjához, ha a nő úgy dönt, hogy nem akarja ezt megosztani vele. Ha a férfi rákérdezett volna pl. és a nő letagadja a dolgot, akkor lenne joga pampogni hogy a nő így meg úgy hazudott, és oda a bizalom, de így nincs.
A pasinak csak kellett valami ürügy, hogy lemondhassa az esküvőt, és ne kelljen lekötni magát.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!