Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért sértődnek meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sértődnek meg ezen?

Figyelt kérdés

A nőknek miért sértő, ha az új, fehér, magyar pasija elutasítja, és szakít vele, amikor kiderül, hogy volt színes, főleg fekete pasija előtte? (Pláne, ha van karamell gyereke is.)

Ekkor miért a pasit szidják?



2020. jún. 19. 13:20
1 2 3
 1/24 Lachesys ***** válasza:
87%
nekem nem volt fekete hapsim, de nem lennek egyutt rasszistával.
2020. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
En nem sertodnek meg, csak halat adnek az egnek, hogy egy ilyen hulye kisetal az eletembol :)
2020. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Öö mert ez egy rasszista megnyilvánulás? Ez most komoly, hogy csak azért szakít vele a srác, mert színesbörû barátja volt?
2020. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Mivel a nőket ritkábban utasítják vissza, ezért a nők még kevésbé tanulták meg feldolgozni a visszautasítást, mint a férfiak.

Jó példa erre, hogy a legtöbb nő szerint tök okés elvárás, ha egy nő magasabb férfit akar, de fújgonoszférfiak, ha a férfinál elvárás, hogy a nőnek nagy melle legyen.

2020. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Lachesys ***** válasza:
67%
4, én no vagyok es nem gonosz elvárás. mki olyan párt keres amilyet akar. ha nem tálal? o baja...
2020. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
#5 de ha veled szemben lenne hasonló elvárás akkor gonosz elvárásnak tartanád.
2020. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Inkább felháborítóak a rasszista megnyilvánulások.
2020. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lachesys ***** válasza:
16%
oke, most igazat adtam es mégis lepontoztok :))) látom nektek semmi nem jó... ha egyetértek biztos hazudok, ha nem akkor meg az a baj.
2020. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Lachesys ***** válasza:
82%
nem tartanám annak. nyilvánvalóan akinek pl a semmi mellű kislányos típus a kedvence az nem nalam fog kezdeményezni, mert nekem ha nem is magy de van es csípőm is meg fenekem. de en se fogok pl a nekem nem tetsző férfiaknál kezdeményezni. miert érdekelné vki olyan elvárása akivel nem egymast keressük? teljesen irreleváns ilyen esetben a masik.
2020. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Te fordított helyzetben mennyire örülnél, hogy nem elég, hogy felkoppintott egy bevándorló és még annyi esélyed sem lesz minimálbéres gyerektartásra sem, mintha egy segédmunkással csináltattad volna fel magad és a capuccino gyereket sétáltatva életedben először megtapasztalod mennyire rasszista a magyar társadalom, aztán végre találsz egy bétát, mert vészesen ketyeg a biológiai órád, béta férfiakból meg hiány van, mert egyre többeknek nyílik ki a szeme, erre még az is bukó, mert nem hajlandó fekete bevándorló kakukkfiókáját nevelni.


Az ilyen nőt mélyen megsérted önérzetében, hiszen te, mint alantas fehér béta visszautasítod őt. Nincs hatalma feletted, hiszen a józan eszed felülkerekedett a punci iránti vágyadon, így kereshet egy újabb balekot. Ami capuccino gyerekkel nem egyszerű...

2020. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!