Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért sértődnek meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sértődnek meg ezen?

Figyelt kérdés

A nőknek miért sértő, ha az új, fehér, magyar pasija elutasítja, és szakít vele, amikor kiderül, hogy volt színes, főleg fekete pasija előtte? (Pláne, ha van karamell gyereke is.)

Ekkor miért a pasit szidják?



2020. jún. 19. 13:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy korlátolt barom a pasi. Nekem ugyan nem volt fekete pasim, de olyan rasszista farkakkal, mint a kerdesben, nem jönnek össze.
2020. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Miért rasszista az, aki nem akarja idegen férfi gyerekét nevelni, illetve ellenérzést vált ki belőle, hogy a leendő párja gumi nélkül szexelt olyannal, akinek az országában 60-70% a HIV fertőzöttek aránya?
2020. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lachesys ***** válasza:
85%
nem a gyerekről beszéltünk. azsiai ferfi a multjaban nem zavarna?
2020. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Lachesys ***** válasza:
71%
vagy talan feltek hogy a hirhedt black cock utan nem lesztek olyan jo párti?:-dd meg mindig nem volt amúgy fekete pasim mielőtt ki lennek kiáltva kvanak, csak tuti ez is átsuhan a kérdezőhöz hasonlo pasik fején.
2020. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Se magyar, se nem fehér párom nem volt még, így nem tudom átérezni a helyzetet.

Bárki bármi miatt elutasíthat valakit, és minden joga megvan hozzá. Az, hogy a nőnek van gyereke, az rassztól függetlenül hátrány szokott lenni, ami valljuk be érthető, hiszen a többség nem szeretné más gyereket nevelni.

Csak azért elutasítani egy nőt, mert a múltban volt fekete párja szerintem felszínesség, hiszen nem mindegyik fekete ugyanolyan, köztük is van mindenféle ember.

23/L

2020. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Én nem teszek különbséget a különböző nemzetiségek és népcsoportok közt. Ha valaki szimpatikus és megfelelő párnak tartom, akkor az a származástól függetlenül is így van. Nem volt soha külföldi párom (magyar sem), de ha lenne, akkor nem azért jönnék össze vele, mert fétisem az xy népcsoport, hanem mert emberileg szimpatikus és biztos, hogy senkit nem utasítanék el csak amiatt, hogy más nemzetiségű, ha egyébként mindenben megfelel.

Szóval ha a következő páromnak problémája lenne vele, akkor legalább tudnám, hogy nem egyforma az értékrendünk és felesleges is lenne folytatni, mert hosszú távon biztosan nem viselnék el egy olyan embert a közelemben, aki a bőrszínük alapján elítél másokat.

2020. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

A mai nebánts virág világban, egy ilyen dologért szakítani főbenjáró bűn.

Alapvetően az, hogy ő volt egy színesbőrűvel még nem befolyásolja az ő személyiségét. Ha nem mondta volna el ezt, ha nem lenne gyereke, akkor simán együtt lettél volna vele. Ez bántja őt, hogy azért ítéled el, azért szakítasz, mert egy más bőrszínű emberrel volt együtt. Vagyis nem benne van a hiba, nem az életében, hanem a múltjának egy darabkájában. Ez megértem, h sérti az önérzetét. De hát magyarként egy ilyen kapcsolatba belemenni, és gyerek vállalni, gondolhatta volna, h számtalan rasszista megnyilvánulásnak lesz kitéve. Mi magyarok rettentő rasszisták vagyunk... én is az vagyok.

2020. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

'akinek az országában 60-70% a HIV fertőzöttek aránya?'


Az megvan, hogy sok fekete már több generáció óta európában el?

2020. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg azt hiszitek, hogy a nőknek ismerkedéskor is, és a kapcsolatban is le kell nyelniük az ég világon mindent a férfitól, és meg kell keresniük az arany szívét, és abba beleszeretni, míg ti a létező legnonszenszebb dolgokon is kiakadhattok..?

A nőt ne érdekelje, hogy munkanélküliek vagytok, hogy anyátokkal éltek, hogy szélsőjobbos fasiszták vagytok, hogy káros szenvedélyeitek vannak, hogy nem takaritotok, hogy prostiztatok, de ha ti úgy döntötök hogy valami hülye szar indok miatt kivágjátok a nőt, akkor a hisztis liba tartsa ám a száját. Vicc.

Nem mintha számítana, nem veszteség nem osszejonni veletek.

2020. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Én nem sértődnék meg. Elkönyvelném a pasit egy szűk látókörű, ostoba embernek, aki nem csak rasszista, de még szexista is.

Egyszer egy magyar pasi udvarolt nekem, és mondta hogy hát neki nehéz lesz majd legyűrnie a gondolatot és az undort (???), ha egyszer lefekszünk, hogy tudja, hogy már volt nem-magyar párom is. Tehát ismétlem: össze akart velem, meg akart dugni, évekig epekedett utánam, de közben undorodott tőlem?? MIVAN? Haló?

És mondtam neki, hogy akkor nagyon megkönnyítem a helyzetét, mert nem kell semmi gondolatot meg undort legyűrnie, mert nem fogunk lefeküdni és ezek után találkozni se. Viszontlátásra :D

Nekem olyan ember ne is vesztegesse az időmet, aki ilyeneken hisztizik.

2020. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!