Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a "red flag" ismerkedésnél ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "red flag" ismerkedésnél ?

Figyelt kérdés

Magyarul a vészjósló jelek, hogy ezt a férfit/nőt jobb hanyagolni. Én férfi vagyok és a nőknél nálam ezek


-Nagyon az anyagiakat kérdezi, mit dolgozol, mennyit keresel, milyen autód van stb

-Randinál ha kifizetek neki valamit meg se köszöni, ha nem elvárja, sőt már a randira is úgy érkezik, hogy örüljek, hogy eljött


Most ennyi jutott eszembe


2020. jún. 20. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Vannak ilyenek, van aki ennek is örül, csak kapjon puncit, mert nem néz jól ki, ezért pénzzel kell ellensúlyoznia a genetikai "hibáit".

Én is eltartenék egy csajt, csak legyen valakim, ez a szomorú valóság, ha valaki nem jóképű akkor ez ilyen.

2020. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

- dohányzik, drogozik, iszik

- nem jó a kapcsolata az anyjával/szüleivel

- céltalan, felszínes, mástól várja a megmentést, megoldást a problémáira

- beképzelt, elszállt, egoista

- túl magas elvárásai vannak, közben semmit se tud értük nyújtani a testén kívül

- exei a legjobba barátai

- nyitott kapcsolatok híve

- többen megfektették mint amennyi ujj van a kezén és a lábán összesen

- céltalan utazgatás/világlátás a hobbija

- nem tudja magát elfoglalni

- állandóan a fb-on lóg és mások életét lesi

- napraforgó, nincs önálló véleménye amiért kiáll


Számomra ezek.


F

2020. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hú de igazad van :D Kedvencem amikor valaki kiírja hogy hobbija a zenehallgatás, meg az evés, alvás, meg szereti a zenét is. Nem mint ha a többi 8 milliárd ember nem szeretné ..
2020. jún. 20. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

- még nincs túl az exén

- folyton panaszkodik és mindenben csak a rosszat látja

- abszolút nincsenek céljai, de a mostani életével sem elégedett

- bunkó, lekezelő másokkal (pl. pincérrel)

- már első randin felhozza a szexet és annak ellenére, hogy a másik jelzi, hogy ő ezt még korainak tartja és beszéljenek másról, erőlteti

- erőszakos

- irányításmániás

- csak magáról beszél és azt se veszi figyelembe, hogy a másik mit szeretne

- nincs egyetlen normális emberi kapcsolata se (se barát, se családtag)

- szidja a nőket (ez még akkor is problémás, ha közben azt mondja, hogy de jó, hogy te nem ilyen vagy, bezzeg a többi nő micsoda szemét stb.)


most ezek jutottak eszembe, de biztos vannak még

2020. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Nálam ezek:

-Nem tud helyesen írni

-Bármikor számon kér, hogy nem válaszoltam neki azonnal

-Nem tud egy témáról sem lelkesen beszélni

-Ha 500-nál több ismerőse/követője/akármije van

-Ha van kinn képe olyannal, aki valószínűleg az exe

-Ha bármikor kiderül róla, hogy barátok az exével vagy azzal, akivel dugtak

-Ha minden hétvégén bulizik

-Ha nincs egy konstruktív hobbija sem

-Ha alapvető dolgokar megkérdez ahelyett, hogy rákeresne, hogy ne tűnjön teljesen hülyének

-Bármilyen arra utaló jel, hogy szexközpontú/van egy halom számomra ellenszenves kinkje/nem fog gondoskodni a védekezésről. Erre nagyon érzékeny vagyok, még egy análfanatikus, óvszerfóbiást nem akarok látni. Túl sok van belőlük

-Ha akkora szarrágó, hogy az első randin nem képes meghívni egy italra (amire én is meg fogom hívni, csak lássam a gesztust, hogy legalább tart ennyire)

-Ha azért nem akar velem dumálni, mert akkor nem marad téma (ez csak szimplán szánalmas)

-Ha nem tett még le semmit az asztalra, hanem mindent csak egyszer, majd valamikor akar. Úgy gondolom, hogy 25 évesen nem kell 18 éves mentalitáshoz igazodnom

-Ha dohányzik

-Ha leszól bármit, ami nekem kedves (lehet negatív véleményt formálni kulturáltan is)

-Ha volt már valaha hűtlen és/vagy rugalmas az ilyen témában

-Ha napokig nem elérhető, vagy bármilyen hasonló játszma

2020. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
- pénzügyeit nem kezeli a helyén. (200e-es fizetésből akar 500e-es fizetést igénylő életszínvonalt.. vagy el van adósodva mint a sz@r egy autó miatt)
2020. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ezek voltak eddig azok, amik minden esetben red flagnek bizonyultak:


-exéről, exekről beszél, azokat emlegeti, pedig nem is merült fel, mint téma, nem kérdeztem.

-tiszteletlen másokkal, másokról tiszteletlenül beszél a hátuk mögött.

-a számomra fontosnak titulált dolgokat semmibe veszi, elfelejti. Pl többször elmondom, hogy valamilyen ételallergiám van, mégis mindig olyan helyen akar enni ahol nincsenek nekem is megfelelő opciók

-úgy általában nem fogyel oda rám, nem érdeklem eléggé

-egy jó rokoni vagy baráti kapcsolata sincs

-már az ismerkedés legelején számonkéri, hogy milyen gyorsan válaszolok, kikkel beszélgetek, információt és végtelen időt követel

-semmit nem tesz azért, hogy lenyűgözzön, hogy jobb színben próbálja feltüntetni magát, nem udvarol, nem gáláns egy kicsit sem

-ismerkedéskor a következők derülnek ki róla: szerhasználat/függőség, büntetett előélet, radikális politikai, vallási nézetek, rasszizmus, nőgyűlölet stb.

-semmilyem célja nincs a jövőre nézve

2020. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Nőként mondjuk már kiestél volna nálam a helyesírásoddal, meg azzal is, hogy anyagiasságra gondolsz, mert érdekel hogy mit dolgozol.

Ez az anyagiasság a te fejedben létezik, és ez nálam kizáró ok.

És igen, meg szoktam kérdezni, milyen autója van! És akkor mi van? Csak egy kérdés, ugyanolyan mint ha azt kérdezném melyik suliba járt, vagy szereti e a parízert.

Ha te ebből többet vonsz le, az a te bajod.

Hát ezért nincs nőd.


Az eredeti kérdésedre válaszolva nincsenek vészjósló jelek, próbálom megismerni az adott randipartnert, de ha jobb színben tünteti fel magát, akkor kuka. Meg ha az anyagi faxságait kezdi sorolni, akkor is.

Akkor válaszoljon, ha kérdeztem.

2020. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

"Kedvencem amikor valaki kiírja hogy hobbija a zenehallgatás, meg az evés, alvás, meg szereti a zenét is. Nem mint ha a többi 8 milliárd ember nem szeretné .."

Miért? Ez a hobbija és kész...

2020. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Illetve még ezek is:

-nem tud illedelmesen, értelmesen, kultúráltan viselkedni, megnyilvánulni

-tanulatlan, nem érdekli semmi

-agresszív, megbízhatatlan viselkedés, attitűd

-nem a korának megfelelő életvitel, szemlélet, felelősségtudat


7. voltam

N

2020. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!