Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy azoknak könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy azoknak könnyű az ismerkedés akik nem veszik komolyan a dolgot?

Figyelt kérdés

Azok találnak könnyen párt -legalábbis én így látom- akik elhülyéskedik az egészet, akik nem gondolják túl az egészet, lesz ami lesz alapon. Meg ők viszonylag könnyen is túlteszik magukat a szakításon.

Nekem még sosem volt senkim, de én túl komolyan veszem az ismerkedést. Én mindig arra gondolok hogy ezzel a lánnyal úgy sem lesz hosszú távú, emiatt feladom elmegy tőle a kedvem. Vagy ha túl határozott a lány akkor meg kevésnek érzem magam hozzá, és úgy érzem elnyomna. Meg belegondolok abba hogy vele összeházasodnék e, lenne e gyerekünk. Eddig nem találtam egy megfelelő lányt sem, de szerintem túlgondolom az egészet, hagyni kéne a sorsra. De én nem tudom ilyen lazán venni, meg sok más dolgot sem az életben.

24f


2020. jún. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, és neked is így kéne hozzáállnod.
2020. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. " ....lenne e gyerekünk." Hát ja, enyhén szólva is túlgondolod a dolgot. Előbb legyen egy barátnő, a többin ráérsz utána is elmélkedni.
2020. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, sőt, szerintem csak úgy lehet tényleg jó kapcsolat valamiből, ha nincs az elején sem görcsölés, játszmázás, "legjobb arcod mutatása", meg semmi hasonló, hanem az ember úgy megy bele, hogy megismeri a másik embert és majd utána vagy alakul a dolog, vagy nem. Az erőltetett keresésből semmi jó nem fog kisülni.
2020. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért, mert nem stresszelnek rá. Egyrészt elvileg ilyenkor jobban működik a "vonzás törvénye", de hogy valami kézzel fogható, és bizonyítottabb dolgot írjak, a másik sem menekül el, mert nem látja azt az illetőn, hogy minden áron meg akarja fogni magának. Illetve valahogy érezni az emberen ha nagyon görcsösen akar valamit, ez riasztóan is hathat, pláne az elején. Illetve aki lazábban veszi az ismerkedés témát, az általában nem válik túl ragaccsá sem, nincs az a nyomás a randipartneren, hogy úgy érzi, rátelepszik az illető meg nincs rajta kívül élete :D
2020. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Alapjában jó az okfejtésed, de azért ezt ennyire kategorikusan nem jelenteném ki. Sokszor az vezet eredményre, ha a csaj érzi, hogy értékesnek tartod, és ezért ő, és csakis ő (!) kell neked.
2020. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!