Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiú csak poénból flörtöl velem, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

... Anélkül, hogy megkérdezném. Mert nem szeretnék beégni, hogy ő csak poénkodik, én meg komolyan veszem.

Alapvetően nem gondolnék semmit, mert most egy flörtben nincs semmi, igazából én is szoktam olyanokkal is, akik nem is tetszenek. De egész nap ez van, meg néha messengeren is ilyen (nem szoktunk amúgy sokat beszélni, csak nagyon ritkán), illetve a fülem hallatára mondja egy másik fiúnak, hogy nem csak megdugni akar, hanem kapcsolatot... Ez az utóbbi a legfurább szerintem, de egyáltalán nem biztos, hogy komolyan mondta.



2019. okt. 24. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval flörtöl veled, és előtted mondta ki, hogy nem csak szexre kellenél?

Szerintem (legalábbis) merem remélni, hogy a férfi társaim kamasz koruk után leszoktak arról, hogy ilyet szivatásbol mondjanak..


Mindenesetre az picit fura udvarlási módszer, hogy előtted kijelenti, hogy nem csak dugni akar.. :D

2019. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Es mi honnan tudjuk?
2019. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem is furcsa, ezért is nem tudom hova tenni. :D Egyébként 19 éves, tehát épp hogy nem kamasz.


#2: Nem tudom, személyes tapasztalat, sokat megélt dolgok... A legtöbb tanács ilyenekből származik. 🤷‍♀️

2019. okt. 25. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha tényleg így érzed, akkor elején talán próbálj meg finoman ironizálni, tehát ne úgy viselkedj, mint aki alig várja, hogy flörtöljenek vele s szinte a pasi “nyakába ugrik”. Kezeld lazán a helyzetet, légy magabiztos, nem kell paranoidan ilyenekre gondolni folyton, de az se jó, ha rögtön “szerelmes vagy” bárkibe, aki szóva enyeledik veled. Ha valaki kitartóan érdeklődik irántad, akkor normális esetben biztos nem szívatásból teszi.. legalábbis ahhoz agybeteg kéne legyen valaki, hogy ennyi energiát fektessen egy szívatásba.


2. Vedd igazán poénra az egészet, ne görcsölj rá. Igazából ha valaki szivat is ilyesmivel, akkor sincs világ vége, vagy nem kell szégyenkezve a földbe süllyedned emiatt. Vágj vissza azzal, hogy te is poénból fogadtad a flörtölést. Ha magabiztosan állsz hozzá az egészhez, akkor nem tudsz beégni..


Tulajdonképpen nem is értem, hogy miért rinyál valaki azon, hogy szivatják, miközben őmaga is szivat másokat. Szerinted azoknak nem esik rosszul, akikkel te poénkodsz??????!

2019. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég éretlen ez a pasi. Jobb ha hagyod.
2019. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.: Én mindig poénnak veszem, így is viszonzom. Ugyan megfordult a fejemben, hogy mi van, ha komolyan mondja (ezért a kérdés), de alapvetően iróniának fogom fel. A régi énem már rég szerelmes lenne, de szerencsére már nem vagyok ilyen. :D


2.: Nem esik rosszul nekik, mert velük full poén, az ő részükről is, én se tetszem nekik. Csak elszórakozunk az unalmas percekben.

2019. okt. 26. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!