Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi bókol, honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bókol, honnan tudjam, hogy komolyan gondolja vagy pedig csak azért mondja hogy ágyba vigyen?

Figyelt kérdés

Néha már nem tudom eldönteni.

És vannak akik nagyon szépeket, hogy "ilyen mesés tekintetet még nem láttam", "gyönyörű vagy", "fantasztikus egy lány vagy".


Egyszer régen egy pasi haverom mondta, hogy sokan pasik szeretnek manipulálni, pl. direkt nem hív fel, hogy lássa a reakciómat én hívom-e mi van?


Vagy azért mondanak szépeket, hogy minél előbb ágyba vigyenek.


Van aki sajnáltatja magát, előadja milyen magányos, hogy megsajnáljam.


Van aki egyenesen azt játssza el, mennyire belezúgott a lányba, aztán ha megkapta akkor lelép.


Honnan lehet egyáltalán tudni, tényleg érdeklem az illető férfit, vagy csak manipulálni akar hogy megkapjon és eldobjon?


26/L



2019. jún. 7. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha már ágyba akar vinni, akkor tetszel neki, tehát komolyan gondolja a bókot. Hogy akar-e többet, na az már más tészta.
2019. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Sehonnan. Pár szex után kiderül majd.
2019. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

A szex mindenkét esetben ott van :)

A másikat idővel és beszélgetéssel lehet kideríteni!

2019. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%

26 évesen ilyen kérdést teszel fel, miközben a leírásból érződik, hogy sokan bepróbálkoznak nálad? Óóó, te szegény.

Egyébként meg adj időt magadnak, hogy megismerd a másikat. Nem kell hozzá PhD.

2019. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ok, de én nem akarok csak szexre kelleni utolsó. :-)


Nem akarok átverve se lenni.


Szeretem, melyik nő ne szeretné, ha bókolnak, de nem mindegy, komolyan gondolja vagy milyen szándékból.


Azért bókol, mert tényleg szépnek talál, szimpatikusnak és meg akar ismerni, vagy nem gondolja komolyan, és csak egy strigula lennék.


Aztán ha ágyba vitt eltűnik mint a kámfor, és jöhet neki a következő.


És ez a nem mindegy. ;-)

2019. jún. 7. 21:16
 6/11 A kérdező kommentje:

4#, nem tudhatod hányan próbálkoznak, másrészt nem a mennyiség számít, hanem hogy tényleg milyen szándékkal.


100 ágyrajáró helyett legyen inkább csak néhány, akár csak 1-2 aki meg akar ismerni.

2019. jún. 7. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Édesem... ha egy pasi akar valamit tőled még ha komolyan is, óhatatlan hogy szexre ne gondolna, hisz a kapcsolatok elején ez a normális.

Ha szeretnéd kiszűrni hogy komolyan is gondolja -e, beszélgetős randizások sorát vesd be, érzésed szerint alakítsd és ne aszerint hogy érzed tiplizne, de te már kötődsz ezért lefekszel vele...


26 évesen már én is épp elég csalódott voltam, de 7 év távlatában azt tudom mondani hogy a mostani párom annak idején fél évig ostromolt mire ágyba tudott vinni.... ;)

2019. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 érdeklődő63 ***** válasza:
21%
a válasz végtelenül egyszerű. minden férfi azért bókol hogy ágyba vigyen. tehát nem kell többet gondolkodnod ezen.
2019. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nagyon raer es nincs mast dugni, hetekig is ki fog tartani; ugyhogy, ha ennyibol akarod leszurni, szivas... :)
2019. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 szép elgondolás, de azért, mert egy pasival neked véletlen bejött, marhára nem így működik. Ha valaki le akar lépni szex után, az le fog, beszélgethetsz vele ezerszer, akkor is. És nem csak az első után teheti ezt meg.
2019. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!