Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi bókol, honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bókol, honnan tudjam, hogy komolyan gondolja vagy pedig csak azért mondja hogy ágyba vigyen?

Figyelt kérdés

Néha már nem tudom eldönteni.

És vannak akik nagyon szépeket, hogy "ilyen mesés tekintetet még nem láttam", "gyönyörű vagy", "fantasztikus egy lány vagy".


Egyszer régen egy pasi haverom mondta, hogy sokan pasik szeretnek manipulálni, pl. direkt nem hív fel, hogy lássa a reakciómat én hívom-e mi van?


Vagy azért mondanak szépeket, hogy minél előbb ágyba vigyenek.


Van aki sajnáltatja magát, előadja milyen magányos, hogy megsajnáljam.


Van aki egyenesen azt játssza el, mennyire belezúgott a lányba, aztán ha megkapta akkor lelép.


Honnan lehet egyáltalán tudni, tényleg érdeklem az illető férfit, vagy csak manipulálni akar hogy megkapjon és eldobjon?


26/L



2019. jún. 7. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, mennyire kitartóak, ne legyen a második randin egyből szex. Valahogy lehet tudni, ha őszinte a másik. Nekem volt nő, akinek évek múltán is bókoltam, mert szerettem. Én már csak tudom, évek teltek el és egy kézfogás nem sok, annyi sem volt köztünk, de ugyanúgy viselkedtem, mint először. Tehát nem lehetett mondani, hogy biztos csak szexet akarok.... évek múltán. Aki a 2. percben azt mondja te vagy élete szerelme, annak sose higyj. Akire mindig számíthatsz, akár évek múltán is, az jóeséllyel komolyan gondolja.

Keresd az olyan bókokat és törődést ami nem általános, hanem a személyednek szól. Például nem a "szépaszeme" szokásos maszlag, hanem megdícséri a karkötőd amit saját kezűleg készítettél, ilyesmik. Ha a legutóbbi találkozásotok óta emlékszik olyan dolgokra, hogy fájt a lábad mondjuk, és megkérdi hogy van a lábad? Ilyesmikben láthatod, tényleg szeret e.

2019. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!