Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen van még esélyem olyan férfit találni, aki komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

Két kapcsolatom volt, egyik sem volt az igazi.

Egyedül vagyok már jó ideje, és kezdem úgy érezni, hogy mindenki megérdemli a boldogságot, csak én nem.

Körülöttem már mindenki házas, gyereke van, stb.


Nem vagyok egy feltűnő szépség, de zsákot sem kell a fejemre húznom úgy érzem.

Unalmasnak sem mondanám magam, velem lehet poénkodni, benne vagyok szinte minden programban.

A bulizás és piálás viszont nem az én világom, lehet valaki szemében emiatt nem vagyok túl vonzó.

Vékony alkatom van, egy minimális forma azért rám ragadt az évek során.

Nem vagyok nagyszájú, hangos lány, de ha nagyon igénylik odamondom mindenkinek.

Lehet a kisugárzásom sem olyan amivel meg tudnék fogni egy férfit.

A kezdeményezés elől sem zárkóztam el soha.


Mit kéne tennem, hogy javítsak a helyzetemen?


2019. ápr. 22. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó esélyeid vannak rá.
2019. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem tök jó csaj lehetsz ne változtass.
2019. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Pont olyan nőt keresek, mint te.
2019. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sincs semmi baj veled, jo eselyed van ra, hogy komoly kapcsolatod legyen. Csak ne izgulj ra, elvezd a tavaszt, a napsutest, lazulj el, ne parazz ra az ismerkedesre. Epp eleg, hogy nyitott vagy.


En is 26,5 elmultam, mikor megismerkedtem a volegenyemmel,par nappal a 29. szulinapom elott lesz az eskuvonk.

2019. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ilyen lány kéne, bár én gyerekre nem vágyok.
2019. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Hány férfi álmodozik ilyenről... csak hát ők csak barátnak jók, nincs meg a kémia, stb...
2019. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia 33 évesen. Ilyen lányt keresnék. Egy tipp ha nem inged ne vedd magadra. Nem a természeteddel van gond?
2019. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kozhelygyujtemeny volt, minden atlagos fiunak egy ilyen atlagos lany az alma. Ennyibol nem lehet megmondani mi a gatja a boldogsagodnak.

Azt tudom tanacsolni, hogy jarj el szorakozni. Nem, a szorakozas nem egyenlo a vedelessel. Ha te a kurultajon szeretsz osmagyara ijaszkodni akkor menj el oda. Ha kereszteny vagy irany Csiksomlyo. Vedd sorba az erdeklodesi koreidet es MENJ el olyan esemenyekre, ahol hasonlo emberekkel tudsz kotetlenul beszelni. Ha van meg szingli baratnod vidd magaddal. Ha meghivnak egy buliba ne mondj nemet - ugy altalaban semmire ne mondj nemet, mozdulj ki a komfortzonadbol, hogy uj ingerek erjenek.

Ezt a vesztes hozzaallast is felejtsd el: huzd ki magad, vegyel fel egy feszulos farmert es mosolyogj. Kesz is a vonzo kisugarzas. :) Hidd el ennyi az egesz.

2019. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, kerülöm a vitákat és a veszekedéseket.

A gondokat szeretem higgadtan kezelni.

2019. ápr. 22. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Van
2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!