Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi tudja, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi tudja, hogy nem adom neki magam egykönnyen, és ennek ellenére folytatja az ismerkedést, tényleg tetszem neki és komolyan gondolja a dolgot?

Figyelt kérdés
Tisztáztuk az elején, hogy ki mit akar. Ő azt mondta akkor még, hogy elsősorban kíván, és nem tudja, a testemen kívül szeretne-e mást, egyáltalán kapcsolatot. Ekkor én megmondtam neki, hogy nálam ez nem így működik, és igaz hogy bejön nekem, de nem fogom odaadni magam, hogy aztán eldobjon 2 nap után. Nagyjából azt hittem, hogy itt vége is a dolognak, de ő továbbra is ír, ugyanolyan kedves, figyelmes, mintha mi sem történt volna, elég intenzíven ismerkedünk. Randi még nem volt a távolság miatt, vagy nem tudom mi miatt igazából, lehet ezek után nem is akar elhívni már. De akkor miért nem koptat le? Megtetszhettem neki és most őrlődik hogy mi tévő legyen?
2017. jún. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát koptasd le te baba? Vagy tán csak nem őrlődsz,hogy odaadd neki szentséges elérhetetlen habtested?
2017. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kétségbeesett, nincs önbizalma, más lánynál még ennyi esélye sincs, mint nálad.
2017. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek olyan könnyű társat találni, ugye? A kérdező mondatai is tele vannak kétellyel, örlődéssel és hezitálással. És semmi, de semmi nem utal a pasi konkrét szándékára, max. csak találgatni lehet. Nagyon nem egyszerű a nők helyzete sem, őket lehet, hogy nem hajtják el meg kosarazzák ki - őket a folyamatos kétségek közti állapot őrli fel az ismerkedési fázisban.
2017. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele tovább és csak kiderül mit akar:)
2017. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél nehezebb elérni egy gyümölcsöt, annál kívánatosabb. Kérdés, elérti az ember, bele harap és eldobja, vagy még a fát is ápolja, mert folyamatosan kell ez a gyümölcs.
2017. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól,hogy kéreted magad,nincs rá garancia,hogy beléd fog szeretni.Mint ahogy arra sincs,hogy nem fog megkedvelni.Ismerkedsz vele,randizgattok,és ki fog derülni.Az meg,hogy kíván,annak a velejárója,hogy tetszel neki.
2017. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lyukért mindent
2017. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Távolság miatt meg mi van?

Társkereső baromság?

2017. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak az esküvó után tudhatod, hogy komolyan gondolja e.
2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!