Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet elrontani az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet elrontani az ismerkedést a férfiaknál egy kapcsolat elején? Mit nem bírnak a pasik?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok olyan férfivel találkoztam már, aki ígérgetett, bizonytalanságban tartott, hazudozott, eltűnögetett... Sajnos én ezek miatt a dolgok miatt mindig kifejeztem nem tetszésem. Most lehet nem kellett volna és túl türelmetlen vagyok, de nagy elvárás egy nőtől a kapcsolat elején, hogy a férfi megbízható legyen és ha azt ígéri holnap felhív, akkor az úgyis legyen? Nincsenek nagy elvárásaim, csak, hogy egy pasi ne tűnjön el szó nélkül napokra, ne tegyen olyan ígéreteket, amit nem akar vagy nem tud betartani és ha őszintén rákérdezek valamire, akkor egyenesen válaszoljon.


Hol ronthatom el a dolgot? Sajnos ha valami nem tetszik, én nem tudom szó nélkül hagyni és nem tudok várakozni sem. A pasiknak másniája az eltűnés ahogy észrevettem és sajnos más barátnőim is ezt mondják.


Segítsetek kicsit, min kell változtatni ahhoz, hogy kicsit jobban megértsem, elfogadjam a pasik dolgait.


Hogyan kéne kezelnem az ilyen helyzeteket, mint pl az eltűnés, üres ígéretek?



2016. jan. 1. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem rontasz el semmit. Csak más típusú emberekkel találkoztál eddig. Ilyen egyszerű, ne is komplikáld túl!
2016. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy, mondd meg neki mit akarsz, valszeg csak azért tűnnek el, mert nem tudnak azonnal megdugni.
2016. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nehogy alább adj, mert néhány kis fehérs-ggű nem bír kezelni téged. Igenis mondd meg, ha valami nem tetszik, aki emiatt lelép, az amúgy se hozzád való, szóval nem kár érte.

Ha valaki szó nélkül eltűnik, üres ígéreteket tesz, tedd ki a szűrét. Nincs megalkuvás.

2016. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szűkítsd le a dolgot csak férfiakra kedves kérdező. :) Itt a fórumon napi szinten tele van olyan kérdésekkel a rovat, hogy pl "miért nem kellek senkinek? ". Aztán a kérdező úgy eltűnik, mintha nem is létezett volna, nem reagál sehol semmire. Sok esetben nők írják ezt ki. Ők minek írják ki ezeket például? Nem érdekli a válasz? Nincs több kérdése?

Persze amiről te beszélsz, az súlyosabb, mert konkrét ígéretről van szó. Viszont a nem reagálás általános jelenség, nemcsak parkapcsolatra jellemző sajnos.

2016. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb 5 pofára esés után tanultam meg, hogy aki komolyan gondolja, az keresni fog. Aki megígéri, hogy felhív, és utána mégsem jelentkezik, vagy napokra eltűnik, azzal egyszerűen nem kell foglalkozni. Ha meg tényleg nem tudott írni valamiért, akkor úgyis ahogy tud, az lesz az első. Rákérdezni szerintem nincs értelme, úgysem fogják bevallani, hogy hát figyelj, az a helyzet, hogy betettelek B tervnek, de úgy néz ki, hogy A-val mégiscsak kezd alakulgatni valami, vagy hogy nem voltál rossz, a lehetőséget meg akartam hagyni, de annyira azért nem is tetszettél.
2016. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az annyira nem is tetszettél dolog azért nem állja meg a helyét, nem én kezdeményeztem ezt a dolgot. A másik nő kérdésre meg simán lehet válaszolni, ha vki őszinte
2016. jan. 1. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán éretten kéne kifejezned a problémáid. Meg az is lehet, hogy leszűrik a pasik hogy nem oké veled valami és menekülnek... Már bocs de tényleg. Ha folyton ugyanaz a bajod, akkor ideje lenne elgondolkodni, hogy talán te csináltál valamit rosszul. Nekem általában betartják az emberek amit ígértek meg az ismerőseimnek is.
2016. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:

Teljesen megértelek, nekem is azok a pasik hazudoztak, és tűnögettek el az életemből, akikbe a leginkább szerelmes voltam... Azt hallottam az okosoktól, hogy a jó nő nem fejez ki konkrét elvárásokat, hanem beleülteti a pasi fejébe a bogarat szép óvatosan, hogy úgy tűnjön, ő akarta az egész kapcsolatot, vagy bármilyen kisebb döntést... Na, most erre vagy van energiája/türelme/ adottsága valakinek vagy nincs. Nekem ez nem megy. Neked mindenesetre sok sikert!


22/N

2016. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!