Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet komoly kapcsolat, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy pasi aki az álom pasi, helyes, jó teste van, jó a humora, határozott, kedves, figyelmes és nem mellesleg pénze is van.

Vagyok én akinek van gyereke, átlagos nő, nem csinibaba de azt mondják szép, viszont nem vagyok megelégedve magammal.

Szóval elkezdtünk ismerkedni még csak neten, volt kép csere is, szóval nagyjóból tudjuk mire számíthatunk, viszont személyes találkozó még nem volt. Nagyon szeretnénk már ,viszont én félek attól hogy nem komolyak a szándékai. Elmondása szerint igen, és szeretne velem lenni , (pedig bárkit megkaphatna)de ezt én nem tudm neki elhinni.

Szerintetek mit kellene tennem,bízzak benne hogy lehetünk egy pár aminek nagyon örülnék vagy csak átvág és hagyjam az egészet?

Előre is köszi annak aki válaszol, ha valakinek volt ilyenben része mindkét oldal véleménye érdekelne.


2019. ápr. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A rossz megérzéseknek általában van alapja. Ez valami tudat alatti ösztönös jelzés, hogy valaki becsap minket. Gondolj csak arra, hogy vannak emberek, akikben feltétel nélkül megbíznál. Ott nem merülne fel benned, hogy valami nem stimmel. Úgyhogy akinél ezt érzed, az nem lehet véletlenül. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2019. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak netes ismerkedés után képes olyat írni, hogy "és szeretne velem lenni",azzal vigyázz. Nem is ismer téged, de veled akar lenni? Mi a ....
2019. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 a kérdező sem százas, hogy egyből azzal jött, hogy komoly kapcsolatot akar :D Mikor személyesen még nem is ismeri a csávót.
2019. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Dugjatok egy jót.
2019. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha tul sok a kulonbseg koztetek, akkor annak ritkan lesz jo vege. Talan csak akkor, ha az onertekelesed csal es valojaban egymasnak vagytok teremtve. Sose fogod megtudni, ha nem talalkozol vele, es nem ismered meg jobban. A ketsegeid csak akkor fognak eltunni, ha latod, hallod, erzed, hogy tenyleg komolyan gondolja.


43F

2019. ápr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mellesleg ha te alapból nem bízol benne, akkor nincs miről beszélni, halott ügy.
2019. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyanilyen helyzetből indultunk,kivéve,hogy nem neten ismerkedtünk,személyesen ismertük egymást régen,így alakult kapcsolattá. Eleinte nekem is voltak kétségeim,bár nem a külsőségeket tekintve,inkább azt,hogy Ő diplomás vezető,jól keres,független,míg én átlagbérért,jóval alacsonyabb egzisztenciával és egy gyerekkel indultam a kapcsolatnak. Működik,több mint 10 éve. Tudom,gyereked van,de ne indulj úgy neki,h biztos működik hosszútávon,tedd félre a kételyeidet és találkozzatok,ismerkedjetek. Majd meglátod hogyan tovább.
2019. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak neten ismerkedtek, ne éld bele magad. Nekem is mondta már hapsi, hogy "veled akarok lenni", pont engem keresett, stb. aztán a megbeszélt kávézáson nem jelent meg...Ne gondold tovább egyelőre, találkozzatok, ismerkedjetek nyilvános helyen, és idővel meg tudod ítélni, mennyire lehet rá számítani.
2019. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!