Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja a randevút, vagy csak hülyét csinál belőlem?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Már 1 hónapja dolgozok az autógyárban mint iskolás műszak. Tavaj nyáron is itt dolgoztam mint iskolás műszakon.


Egy lánnyal dolgoztam együtt, szemüvegje volt, nagyon kedves lány. Szőke lány. Megkérdeztem tőle, hogy mi a neve. Megmondta, én is megmondtam. Aztán később kérdem tőle, hogy hány éves, hogy 27. Kérdem tőle honnan van, hogy Léváról, aztán egy fickó mondja nekem, hogy ő Zselízről van. Gondolkodom, hogy akkor miért hazudott vajon nekem 🤔


Elkezdtünk köszönni egymásnak, aztán 1-2 hét után megint egybe kerültünk, egybe dolgoztunk. Nagyon jó fej. Kérdi tőlem, hogy mennyi éves vagyok, mondom tálald ki, 22 mondott, mondom 20 vagyok. Kérdem tőle, és te mennyi vagy? Hogy 23. Nézem, és mondom közben: hisz azt mondtad múltkor, hogy 27, na hogy 23 állítólag. Kérdem tőle, még mindig jársz kocsival munkába 60 km-t minden nap oda vissza? Hogy már nem, már talált albérletet magának a városban, és városi buszon jár, nem autón. Nincs pasija.


Múltkor elhivtam őt egy kávéra, bele is egyezett, csak nem tudom, hogy komolyan-i gondolta, vagy csak hülyeskedett. A szünetből visszatért, kellemes parfüm illatot éreztem rajta, eddig nem éreztem rajta ezt a kellemes parfüm illatot.


Ezen a héten reggeli műszakon volt, és gondolta, hogy én is reggeli műszakra fogok menni. Kérdezte tőlem, hogy mikor megyünk akkor randevúra. Nézem, most ezt komolyan gondolhatja? Mondtam neki, hogy amikor lesz időd.


Múltkor kint cigiztek a lányok, és ő is, és nevettek, talán rajtam :/ most tényleg hülyét csinálnak belőlem csak?



Mi a véleményetek? Hülyét csinál belőlem a szőke csajszi? Mit gondoltok?


Köszi a válaszokat.


2018. okt. 11. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de ha zsigerből hazudik, az régen rossz.
2018. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartalmas beszélgetéseitek vannak. :D
2018. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik a témához, de irtó aranyos ahogyan fogalmazol. :) Hogy írjak valami értelmeset is, szerintem ne bízz meg benne. Ha már ennyit hazudott, mi lesz később?
2018. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!