Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig azt fogom ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azt fogom ki, aki nem gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Idestova 6 éve nincs rendes pasim. Az én hibám is, tudom.

Van egy ilyen ördögi kör. Akik velem gondolják komolyan, azokkal én nem tudom komolyan. Akikkel meg én akartam komolyan, azok meg ők nem gondolták komolyan...


ez miért lehet?


2015. dec. 31. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kompromisszum
2015. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rosszkor, rossz helyen, rossz időben, rossz emberek között.... irodalmi nyelven fogalmazva: kib**aszott szerencsétlenség
2015. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg soha nem volt bnőm, pedig sok randim volt már, de egyik csaj se gondolta komolyan.
2015. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb pasik érdekelnek, ők pedig találnak nálad jobbat is.
2015. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy te magad elég komoly vagy hozzá.

Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja vagy akarja hogy kihasználják.

2015. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs sok-sok éve pasid mert sz Úr tanít szeretni, becsülni...
2015. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!