Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Egyetemen csoporttársam egy srác, akivel a tavaly előtti gólyatábor óta kerülgetjük egymást. Nem volt soha semmi, óránk is alig van közös, de facebookon beszélünk sokat. Csakhogy ő olyan típus, aki minden lánnyal flörtölget, mindig másra cuppan rá, ezeket pedig én nem veszem komolyan, sőt, igyekszem távol tartani magam tőlük. Ezt a srácot viszont közös ismerőseink szekálnak velem, és sokan úgy gondolják, hogy valahogy én kivételesen tetszhetek neki. Sokszor ír flörtölgetős dumákat, de ma egyenesen azt írta, hogy találkozhatnánk, ha van kedvem. Azóta viszont elterelte a beszélgetést, és nem tudom mennyire gondolta ezt komolyan. Rákérdezni nem akarok, mert azt se tudom, én mennyire tudnám komolyan gondolni...

l/21



2015. dec. 29. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért adnék egy esélyt és elfogadnám a meghívást.Vesztenivalód nincs. 19l
2015. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szórakozik.Találkozz vele ,de neki tényleg ne add magad könnyen!De abban ,hogy beszélgettek meg esztek valamit mondjuk ,nincs semmi rossz.
2015. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!