Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez alapján szerintetek komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján szerintetek komolyan gondolja? (bővebben lent) 22/L

Figyelt kérdés

Szóval, nem annyira régen megismerkedtem egy 28 éves férfival. A szimpátia kölcsönös, eddig három randink volt. Most nyaralni vagyok a családommal, úgyhogy jelenleg csak viberen és telefonon beszélünk, amíg hazajövök.

Teljesen más, mint az eddigi korombeli fiúk, akikkel randiztam/jártam.(22 éves vagyok)

Nem flegmázik és bunkózik, figyelmes, keres, érdeklődik, hogy mi van velem. Folyamatosan mondja, hogy szépnek talál és, hogy imponál neki, hogy olvasott és okos vagyok(hogy "tud velem értelmesen beszélgetni").

Napi többször képet küld, hogy épp mit csinál(dolgozik, ha a barátaival van közös képet).

Néha vicces megjegyzéseket tesz arra, hogy reméli, hogy nincs más, aki érdekel.

Reggel az az első, este pedig az utolsó, hogy ír.

Élőben folyamatosan keresi a tekintetem és sokat mosolyog, akár bárban találkoztunk este, akár délelőtt egy kávézóban közel van hozzám, átkarol, de nem mászik rám túlságosan.


Szóval, ez így szép is meg nagyon jó, de megtanultam, hogy ami túl szépnek tűnik, hogy igaz legyen, az többnyire nem igaz.


Szerintetek azért ilyen, mert tényleg komolyan kedvel, vagy csak szimplán minél előbb meg akar fektetni és ennyi?


2015. júl. 17. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem látunk a fejébe, de az utóbbi hamar kiderül, ha kicsit engeded közeledni.
2015. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne igaz, ami szép?:)

Szerintem tényleg kedvel, és tényleg többet szeretne. Nem hiszem, hogy ha csak meg akarna fektetni, ennyi energiát ölne ebbe az egészbe. Szexre talál egyszerűbb prédát is.

2015. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen, ha velem viselkedne így a férfi, aki tetszik nekem. :'( Bármit megadnék érte...


Naná, hogy komolyan gondolja, egész nap te jársz a fejében. Valóban, ami túl szép, az sokszor nem igaz, de attól még vannak kivételek, és ezek a kivételek általában a szerelemben vannak. Úgyhogy mindent bele, sok sikert. ;)

2015. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Most megnyugodtam.

Igen, és is belegondoltam már nem egyszer, hogy milyen szerencsés vagyok, de részben ezért is félek.

De majd próbálok észnél lenni.

2015. júl. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!