Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetseges hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy komolyan gondolja? 19/f

Figyelt kérdés
Van egy làny akivel egyszer találkoztunk egy baráti társaságban de nem beszélgettünk viszont nekem nagyon tetszik.1-2képét is belikeoltam facebookon de ő nem likeolta semmimet.Viszont ő volt az aki bejelölt facebookon.2napja ráírtam,elkezdtünk beszélgetni és megkérdeztem hogy nincs e kedve találkozni jövő héten.Nagyon örült neki hogy megkérdeztem.Viszont félek mert több száz ember likeolja az ő képeit mert tényleg nagyon jó csaj és miért pont engem választana a sok más fiú közül?
2014. okt. 15. 09:02
 1/3 Kesesgyilok válasza:
És mit számít, hogy mennyien lájkolják.... Ha örült neki, hogy elhívtad valahova akkor jó úton haladsz. (elszomorító, hogy ennyit számít egyes embereknek, hogy mennyien lájkolnak valamit, meg hogy kik lájkolják...)
2014. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miből jött le, hogy örült neked? Ha valóban jól értelmezted a dolgot, akkor itt az ideje örömködni, mert ez a jó csaj téged választott a sok más fiú közül :)
2014. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De facen keresztül hogy állapítottad meg hogy örült? :D

Én ezért is utálok neten beszélgetni mert fogalmam sincs hogy amit a másik ember mond azt hogy gondolja


De persze hogy lehetséges, a jó csajok is csak emberek ;) Sok sikert!

2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!