Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem erőltet semmit, az azt jelenti, hogy nem érdeklem, vagy épphogy nagyon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
úGY értem, hogy udvarolgatott nekem, nagyon szeretett volna talizni, de sosem értem rá, vagy nem volt hozzá hangulatom mert sok problémával küszködök egész más téren, és ezek után azt írta, hogy egy ideig inkább hagyjuk egymást, látja rajtam, hogy nem vele van bajom, megérti a jelenlegi helyzetemet, hogy most ez nem menne, majd később újra próbálkozik. Azóta is írunk egymásnak, nem szakadt meg a kapcsolat, de a randit már nem hozza szóba. Most sikerült végre eljutnom arra a pontra, hogy rendbe szedtem a dolgaimat, készen állok, hogy talizzunk. Szerintetek még benne lesz? Vagy ezt csak úgy mondta és valójában már nem is akar?

2016. szept. 13. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem erőlteti, mert sose értél rá. Őszintén, elhívnék egy lányt egyszer-kétszer-háromszor maximum, ha ezután is jön a kifogásokkal akkor magasról leszarnám. Tudod, arra van időnk amire szakítunk. Ha érdekel a srác írj rá, ne várj a sült galambra.
2016. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy normális volt. Nem értél rá, hát adott neked időt. Nem erőltette, mert nem akart a terhedre lenni. Beszélj vele szerintem.
2016. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen korrekt volt veled! Nem értél rá -> nem erőltette rád magát. Adott teret, hogy rendbe szedd magad körül a világot.

Én a helyedben vagy jelezném neki, hogy most már készen állsz rá, vagy bevállalós vagy, akkor elhívhatnád randizni te!


Szerintem ez a fönti eset azt jelentette, hogy odafigyelt az igényeidre és annak megfelelően reagált.

2016. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Szerintünk kérdezd meg tőle !?


Mi nem tudhatjuk, hogy ő addig mit csinált, te mit csináltál, stb.


Kommunikáljatok!

2016. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
ha hülye, akkor benne lesz. Ha okos akkor nem ugrál úgy, ahogy te szeretnéd!
2016. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam tenni. Ha valamit akarok 1-2 alkalommal megkérdem, de ha nem a válasz, akkor többet nem hozom fel.
2016. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a visszautasítás ellenére még mindig beszélget veled, akkor nyilván fog veled találkozni, ha elhívod. Ha nem érdekelnéd, akkor már rég nem beszélne veled. A találkozásról azért nem beszél, mert korrekt srác. Felfogta, hogy visszautasítottad és nem akarja értelmetlenül megalázni magát.


Arra valóban nem érdemes várnod, hogy majd újra szóba hozza a találkozást, hiszen visszautasítottad. Ha szeretnél tőle valamit, innentől kezdve neked kell kezdeményezned.

2016. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, mint a fiú.


Számomra egyértelmű, hogy érdekled őt, de rád bízta, mikor engeded be az életedbe jobban. Tehát neked kell jelezned, hogy most már nyitott vagy felé.


Hm...csak hogy tudjam, mire számítsak: nektek mennyi idő telt el aközött, hogy nem beszél többet a randiról a fiú és hogy már szeretnél találkozni vele?

2016. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!