Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők közvetlenül nem dicsérik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők közvetlenül nem dicsérik a férfit, maradt a "klasszikus felállás" még: férfi bókol a nőnek, nő nem a férfinak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes tapasztalatom (számomra), hogy azok, akik számára "nincs tétje" a dolognak, sokszor megdicsérik a sportos alkatom (haverok, ismerősök, házas vagy idősebb nők). Ez feltűnően gyakran megesik, legalábbis nem figyelmen kívül hagyható a jelenség és örülök neki, hogy van értelme az munkámnak e tekintetben. Őszintén mondhatom, hogy arcra rendben vagyok, amolyan átlagos, valakinek talán az esete is. Volt olyan (alkatom szemléltetve), hogy egy lány azt mondta, hogy (nyári öltözetben, 10 kilóval több voltam) ilyen "szép" felépítést még nem látott, de könnyen mondta, mert volt barátja (nem provokáltam a dicséretet). Nem viselkedem melegként, de több meleg talál meg (nem viccelek, 3-4 ember, de párok is), mint nő, hogy mi van velem, kezdek nekik gyanús lenni, mert nincs senkim régóta (ebből adódik az önbizalomhiányom, ördögi kör). A nők sosem kezdeményeznek nyíltan, akár egy ilyen nyilvánvaló dicsérettel? Nem merek kezdeményezni, mert sejtem, hogy megfelelek, csak tapasztalat híján nem hiszem el. Tehát "kis nyomulás" nélkül nincs siker? Másik: a személyiségem jónak tartom, de az ugye utóbb derül ki másoknak. 24/F

2020. jún. 17. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj beszelgetni lányokkal.

Te legalább jól nézel ki, ne légy ennyire felénk.

2020. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is nyíltan megdicsértem azt, aki bármivel elérte ezt nálam. Lányokat és srácokat egyaránt dicsértem, ha szerintem kiérdemelték azt, mert tudom, hogy nekem is mindig megmelengeti a szívem, ha elismerik az eredményeim.

Egy dicséret önmagában nem kezdeményezés, hiszen nem jelez ismerkedési szándékot. Nyíltan pedig lányok is szoktak kezdeményezni, a barátommal is én kezdeményeztem az első beszélgetésünket.

22/L

2020. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lachesys ***** válasza:
76%
lányként nem mond az ember ilyeneket annak a pasinak aki tetszik neki:D havernak meleg barátnak enis mondom, hogy látszik konditól stb, de kapcsolati szempontból a férfiak szoktak külsőre való megjegyzéssel nyitni.... a barátomat más, kapcsolatban nagyon sokszor dicsérem, de nem fogok egy kapcsolat elején bokolni
2020. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, te vagy a pasi!!! Jó hogy nem azt várod, hogy a nő felkinalja magát. A parommal hasonló gondok vannak, mindig kibujt az alol, hogy férfiként belealljon és meg próbáljon meghódítani, helyette azt várta, hogy én csábítsam el. Megtortent, ő tök jól elvan a kapcsolatban, örül magának, miközben én azon kívül, hogy megbizhatonak, őszintének és segítőkésznek tartom, egyáltalán nem vonzódok hozzá, nekem ő nem férfias már. Tippelhetsz, hogy hova tartunk így....


Szóval kapd össze magadat és viselkedj férfiként, ha már annak születtél és ne kenyeskedj, mint egy szűz lány!!!!

2020. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"azok, akik számára "nincs tétje" a dolognak, sokszor megdicsérik a sportos alkatom"


Ez miért meglepő? Ha nincs tétje, én is kedves, mosolygós kis tündérke vagyok. Lennék is mindenkivel, mert ez az alapbeállításom, de ha idegen pasikat dicsérgetnék, azt hiszik, akarok valamit, azt meg nem akarom.


De párkapcsolatban, barátiban, nagyon szeretek bókolni férfiaknak is.

2020. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Faramuci a kérdés és a téma, tudom. Nehéz megfogalmazni. Szóval, van egy olyan érzésem, hogy kifejezetten ellenszenves benyomást teszek (ezt már tényleg hosszú volna részletezni), esetleg nincs olyan "ecsethajam" és laza viselkedésem, amit a fiatalok kedvelni szoktak. Szerintem a laza magabiztosság dönt sokszor, ha nincs is mire annak lenni. Én nem vagyok magabiztos, de a mindennapi edzés, a főiskola, a szerénység szerintem pozitív dolgok. El tudom képzelni, hogy a könnyedség, lazaság hiánya miatt nem tudok közel kerülni senkihez. Volt párszor, hogy kezdeményeztem, tulajdonképpen kacér is volt a lány, de mindannyiszor kiderült, van barátja. Talán csak nem nagyon vannak szingli lányok (persze, akik tetszenek is). Vagy lejjebb kell adni az igényeket. Mondom, egyszer már szöget ütött a fejembe, hogy meleg ismerőseim nyíltan kezdeményeztek, de nekem tetsző nők sosem. Talán lejjebb kell adni az igényeimet, bár az nehéz lesz, mert magamon sokat dolgozom, hogy ne kényszerből kelljen odaállni valakihez. Az nem lenne jó.
2020. jún. 17. 15:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nekiállni ismerkedés legelején dícsérgetni a másikat, mert azt hiszi a végén, hogy annyira bejön, pedig engem elsőre így nem lehet megfogni. Később mondom, mikor már jobban ismerem. Bár ha az eredményeiről van szó azt elismerem és megdícsérem, de ezt nem vonzalomból. Amikor már közelebb érzem magamat hozzá, akkor mondom, hogy milyen kedves, ügyes, okos, néha hogy külsőleg mi tetszik, szép a szeme vagy valami. Amikor meg együtt vagyunk már, akkor megy ez a nyálas stílus, hogy így tetszel, úgy tetszel, ki is fejezem minden tetszésemet.

Egyébként meg a beszélgetés a lényeg az elején, hogy odafigyelj arra, amit mond a másik, nem a bókolás a mértékadó.

Csak beszélgess lányokkal, nem kell rögtön párválasztó céllal, hiszen nem is ismered, max csinos és tetszik, bókolni se muszáj.

Kicsit engedd el magad, egyébként ha azt várod, hogy kezdeményezzenek, akkor adhatnál jeleket, egy finom mosoly vagy valami, nézz a szemükbe mélyen. Ha látszik, hogy félénk vagy lehet azt hiszik, hogy nem vagy nyitott.

2020. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos válaszok! Valószínűleg érdemes lenne könnyedebbnek lenni, de sajnos (vagy nem) az távolabb áll a karakteremtől. Mikor megismernek, általában szoktak kedvelni, de sajnos a "véletlenül összehoz a sors és megismerjük egymást" típusú dolgok a sorson múlnak jószerivel. Az általam való direkt kezdeményezést pedig azért kerülöm, mert nem tudom, mikor válik közönségessé és túlzóvá (nem akarok oda eljutni, hogy megtapasztaljam ezt). Azt gondolom, a "gyakorlat" hiánya sok mindent megmagyaráz. Természetesen "apakép" nincs előttem, ahogy az nem ritka a mai világban.
2020. jún. 17. 16:11
 9/13 Lachesys ***** válasza:
mondjuk ahogy nezem azt várod hogy a nők szedjenek fel teged:D ezt azért ne várd. max a tenyleg gatyamodell szintű pasiknál fordul ez elő
2020. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, kezd tudatosulni bennem a dolog. Szinte tényleg ezt várom és igyekszem átprogramozni az agyam. Nehéz menet lesz, ilyen az, amikor a pozitív önkép és a mélyről jövő önbizalomhiány keveredik :)
2020. jún. 17. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!