Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők közvetlenül nem dicsérik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők közvetlenül nem dicsérik a férfit, maradt a "klasszikus felállás" még: férfi bókol a nőnek, nő nem a férfinak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes tapasztalatom (számomra), hogy azok, akik számára "nincs tétje" a dolognak, sokszor megdicsérik a sportos alkatom (haverok, ismerősök, házas vagy idősebb nők). Ez feltűnően gyakran megesik, legalábbis nem figyelmen kívül hagyható a jelenség és örülök neki, hogy van értelme az munkámnak e tekintetben. Őszintén mondhatom, hogy arcra rendben vagyok, amolyan átlagos, valakinek talán az esete is. Volt olyan (alkatom szemléltetve), hogy egy lány azt mondta, hogy (nyári öltözetben, 10 kilóval több voltam) ilyen "szép" felépítést még nem látott, de könnyen mondta, mert volt barátja (nem provokáltam a dicséretet). Nem viselkedem melegként, de több meleg talál meg (nem viccelek, 3-4 ember, de párok is), mint nő, hogy mi van velem, kezdek nekik gyanús lenni, mert nincs senkim régóta (ebből adódik az önbizalomhiányom, ördögi kör). A nők sosem kezdeményeznek nyíltan, akár egy ilyen nyilvánvaló dicsérettel? Nem merek kezdeményezni, mert sejtem, hogy megfelelek, csak tapasztalat híján nem hiszem el. Tehát "kis nyomulás" nélkül nincs siker? Másik: a személyiségem jónak tartom, de az ugye utóbb derül ki másoknak. 24/F

2020. jún. 17. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az isten áldjon meg, keresd meg végre a tökeidet, és viselkedj hozzájuk méltón. Szégyellem, hogy azonos nemhez tartozunk, bazky.
2020. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tinder randikon rengeteg bókot mondtak már nők.


A legkisebb burkolt bókoktól egészén a "Te vagy a tökéletes pasi" megkaptam már mindent.


Nagyon is tud pár lány bókolni.

2020. jún. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka? Nincs gond azzal, ha ők nem teszik meg, tudom is, hogy inkább a férfi dolga. Milyen bókot adnak? Burkoltan én is kaptam már, tulajdonképpen egy irodalmi körben, ahová nemrég többször jártam, megkérdezte egy lány, meleg vagyok-e (neki valami se veled, se nélküled kapcsolata volt valakivel, de nem is az esetem sajnos). Ez tulajdonképpen egyfajta célzás, nálam ez már majdnem bók, csak nem közvetlen. Vagy mikor megkérdezik, mi a horoszkópom, ilyesmi. De láttam már olyat, hogy a pályaudvaron egy ismerősömhöz odajött egy csaj (az ismerősöm kedvesen azt mondta előtte, engem méreget) és rendesen elkérte a nevét és be is jelölte. Durva volt. Itt nyilván nem bántom meg őt, de egy kifejezetten "semmi izom, alacsony, de cuki páva srác típus ő amúgy). Szóval ez nagyon szubjektív, de a nők is bele tudnak húzni. Bár ő inkább kis fruska volt.
2020. jún. 18. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!