Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk hogy álltok a szagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk hogy álltok a szagos lányokhoz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj vagyis több is volt ilyen elég magasra teszik a lécet Félreértés ne essék 180magas vagyok 80kb sportos. Szóval a helyzet hogy vannak lányok képeken elég szépek de mikor elmegyek vele talizni és ugye ha meleg van semmi baj van egy kis testszag de valamelyik lány mikor leül mellém egyszerűen büdös..... nem tudom megsérteni hogy baszod te fürdessz? Szóval ha ilyen szaga van valakinek hogy képzeli magát annyira jó csajnak? Sok pasi irogat neki vagy mi?

2020. jún. 18. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tetszik az illata azt jelenti, hogy nem működik a kémia köztetek. Én pasiknál járok így, van, akit szabályosan édesnek érzek és imádom bárhogy, míg mások olyan szinten taszítanak és semmit nem tudnék velük kezdeni. Mindenkinek van egy tipikus testszaga, neked nem passzolt az övével.
2020. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
2020. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is volt csaj aki randikra szabályosan büdösen jött, aztán csodálkozott hogy nem ment...

Legutóbb egy helyes árufeltöltő csajjal jártam így, nincs egy hete. Hirtelen szembe jött velem az Auchanban(én nézelődtem a sorban) erre mikor elment mellettem akkor éreztem hogy valami ótvar büdös izzadt szaga van.......

2020. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mondjàk itt a kémiát, de szerintem az ok egyszerűbb:

Ezek a csinosabb női rucik szinte kivétel nélkül mind műszálasak. Egy lépcsőzés után bele lehet izzadni A tiszta felsőbe úgy, hogy előtte 2 perccel fürödtél

2020. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
*és ótvar hónaljszaga lesz tőle az embernek, még annak is, aki nem izzadós (vagy alig).
2020. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kimutatás miszerint a férfiaknak leginkább a lábuk, hátuk, végtagjaik, homlokuk izzadnak, addig a nőknek a fenekük környéke és a hónaljuk.
2020. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#1 #4 engem a jó kis izzadt balerinaszag is izgat egy jó csajnál! 🥰🥰🥰🥰
2022. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!