Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy álltok a metálos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy álltok a metálos lányokhoz?

Figyelt kérdés

Akiknek az öltözködésén (is) meglatszik, hogy szeretik a metal zenet. Ertem ez alatt a szegecses ekszereket, bakancsokat, kizarolag fekete ruhakat, borkabatot, bandas polokat... ilyenek.


En egy ilyen lany vagyok, azert kerdem, hogy hogy alltok az ilyen lanyokhoz. Milyen reakciot valtanak ki? Szimpatikus vagy pont hogy nem?


Koszonom a valaszokat, sracok :)


2018. máj. 13. 10:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Minden embernek más a stílusa. Én személy szerint ki nem állhatom a rockot, metált és társait így egy olyan stílusú lány is elég visszataszító számomra, ám a metál fanoknak gondolom pedig ez jön be.
2018. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A metált nem szeretem (a rockot igen), de piszkosul bejönnek az ilyen lányok :D Pedig én teljesen máshogy öltözödöm.
2018. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
A nővérem kb 18 éves korág volt rockos stílusban..Feketére festette a haját,öltözködés,hétvégi koncertek.Aztán kinőtte..
2018. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hatással vannak rám, szimpatikusak szoktak lenni. Szerintem túl kevés van belőlük, pedig azok a kedvenceim, olyat szeretnék hosszú távra. Koncertekre meg 10-ből 9 a pasijával jön :/
2018. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

bőr vagy műbőr kabát?? nem mindegy :D

amúgy akinek ilyen a stílusa annak bejön (nekem is) akinek nem annak nem

én se így öltözködöm nállam csak a varújs van meg :D a többi nincs, de attól függetlenül bejön ez a stílus

2018. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel metálos fiú vagyok így természetesen nekem tetsznek. :)
2018. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
számomra ez a legjobb lány típus :)
2018. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én electro-t, house-t, meg ilyeneket szoktam alapjáraton hallgatni, de nem zavar ha más a metalt szereti vagy mindenki azt hallgat amit akar :)

Mondjuk én nekem jobban bejönnek a divatosan öltözködő csajok, de ez persze csak én vagyok. Egy metálos srácnál viszont tuti nyerő a stílus.

2018. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Huha xd hat ugy altalaban eleg szimpatikusak szoktak lenni bejon ez a stilus raadasul a zene alapjan mar a kozos hang is megvan
2018. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, de ilyen homoerotikus rockot hallgató pozer csajoktol kiráz a hideg.
2018. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!