Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk hogy álltok a szagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk hogy álltok a szagos lányokhoz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj vagyis több is volt ilyen elég magasra teszik a lécet Félreértés ne essék 180magas vagyok 80kb sportos. Szóval a helyzet hogy vannak lányok képeken elég szépek de mikor elmegyek vele talizni és ugye ha meleg van semmi baj van egy kis testszag de valamelyik lány mikor leül mellém egyszerűen büdös..... nem tudom megsérteni hogy baszod te fürdessz? Szóval ha ilyen szaga van valakinek hogy képzeli magát annyira jó csajnak? Sok pasi irogat neki vagy mi?

2020. jún. 18. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Zavarnak a szagok
Nemzavarnak a szagok
Lehet rajta változtatni ha elmondom neki?!?
69 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

Beteg, de engem meg izgat is. Oke, a honaljszag nem, de amugy ah. A popsi es punci illat mennyei. :)


Ezen felul amugy igenytelensegnek tartom.

2020. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Lehet,hogy nem büdös maga a lány tenylegesen,egyszerűen csak nem működik koztetek a kémia,általában akkor szoktak szagosnak érezni egymást a felek,a parfümök ellenére is. Szóval lehet,his külsőre vonzónak találtad őket,de a biokémiai folyamataitok nem passzoltak össze. Én például a páromat is jó illatúnak találom akar izzadtan is.

21N

2020. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként lehet, hogy fürdik csak valami műszálas felsőt vett fel, abba néha betyárosan be lehet izzadni. Nekem ha megvan a havim, akkor szoktam furán megizzadni. Nem is szeretek olyankor menni valahova, de a napi két zuhany is alap olyankor (is)
2020. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Nemar, senki se szereti az izzadt punci es popsi szagot? Nincs mennyeibb egy lany kemiajanal. :D
2020. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egy izzadt punci szag más, ezeknél a lányoknál a találkánál érezhető illaton/szagon van a hangsúly.
2020. jún. 18. 22:38
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

A legtöbb ember büdös (mindkét nem), de mindenki máshogy. Az időseknek poshadt víz szaguk van. Rengeteg embernek van állott, romlott zsírra emlékeztető szaga. A cigányoknak enyhén romlott sárgaborsófőzelék-szaguk van.


Nyáron hányhatnékom van a sok papucskirály miatt, körbe se írom, mert hacsak rágondolok hánynék. Undorító. Aztán ottvannak a klasszikus fokhagymaszagú emberek, illetve egyre többeknek van olyan szaga, mint a száraz kutyaeledelnek. Fúj.


A legjobb emberi "szag", az ha egyáltalán nincs. Még az a legkevésbé rossz.

2020. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis kellemes punciszagnem baj, de ha durva hónalj vagy szájszag társul hozzá, az kellemetlen tud lenni. Plusz ha randi alatt még pukizgat is a lány, az különösen kiábrándító (jártam már úgy, hogy a szép és csinos okos lány szerintem babot evett savanyúkáposztával).
2020. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy menstruál, azért van egy kis szaga...
2020. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
2020. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
6-os. A cigányoknak füstös szaguk van, mint a füstölt hús.
2020. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!