Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti hogyan álltok azokhoz...

Fiúk, ti hogyan álltok azokhoz a lányokhoz, akik sokat esznek, de nem híznak?

Figyelt kérdés
Plusz egy kérdés: és mennyire tartjátok azokat a lányokat, akik csöndesebbek és nem feltétlenül szoktak minden randin, állandóan beszélni, hanem gyakran csöndesek és inkább nem beszélnek, de ettől függetlenül érződik, hogy nem érzik kínosnak a hallgatást.

#lány #eszik?
2016. jún. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek enni+aki nem eszik az beteg. :)
2016. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Jobb szeretem azokat akik nem esznek túl sokat. Olcsóbbak.
2016. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

sokat eszik nem hízik-valószínűleg rendszeresen edz,sportol,ezért ez akár lehet jó pont is.

a randin hallgatag-ezt általában annak tekintem hogy kuka,vagy annak,hogy alacsony az érdeklődése,vagy annak,hogy elvárja a vergődést a hódítást a körbeugrálást.

ha ez tartós,akkor 8-10 perc után lelépek,mert egyiket sem tolerálom.

és nem a hallgatás a kínos,hanem ha nem kérdez érdeklődik semmit nem nyit semmit,akkor nincsen érdeklődése,vagyis felesleges vesződni vele meg ellenszenvessé is válik és elmegy tőle a kedvem.

2016. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Ha azért tud normális mondatokban is válaszolni, akkor nem baj, ha picit csöndes. A kajával meg én is így vagyok, sokat eszem, meg sportolok is. :)
2016. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A pasik imádják azokat a lányokat, akik szeretnek enni, de csak akkor, ha ez nem látszik meg rajtuk. Mert ha nem soványak, és esznek, akkor már igénytelenek. Szóval megnyugodhatsz, ha a pasik figyelme a fontos, akkor rendben vagy.
2016. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!