Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk hogy álltok a szagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk hogy álltok a szagos lányokhoz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj vagyis több is volt ilyen elég magasra teszik a lécet Félreértés ne essék 180magas vagyok 80kb sportos. Szóval a helyzet hogy vannak lányok képeken elég szépek de mikor elmegyek vele talizni és ugye ha meleg van semmi baj van egy kis testszag de valamelyik lány mikor leül mellém egyszerűen büdös..... nem tudom megsérteni hogy baszod te fürdessz? Szóval ha ilyen szaga van valakinek hogy képzeli magát annyira jó csajnak? Sok pasi irogat neki vagy mi?

2020. jún. 18. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

hát nem tudom, elég sokat tömegközlekedek ilyen rohadt melegben és gyakran nagy tömeg van, de tipikusan csak a középkorú férfiak vagy idősek egy része szokott szaglani :D

szerintem neked túl érzékeny az orrod, vagy esetleg nem passzol a kémiád az adott lánnyal.

2020. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
utolsó, nem korföggő a szag, hanem emberfüggő, higiéniafüggő. Nagyon sok igényes 50 est ismerek, akik sosem büdösek, és nagyon sok 20 on évest, akikhez képest a hetes bomló dögszag sem rosszabb.
2020. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
12es, tudom, hogy nem korfüggő, én sok igényes 50est vagy időst ismerek. csak annyi, hogy abban a korosztályban van több büdi ember, ezt tapasztalom és kész...
2020. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%
mert elhagyagolják magukat, évek óta házasság, nem kell megfelelni már senkinek, meg a rohanó életmód, hogy jó a 3 napos póló-gatya is már. Plusz lustábbak is mint a 20-30-40 évesek.
2020. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Vannak jo korulmenyek kozott elo csajok, akik a furdoszobaba inkabb sminkelni mennek be. En baratkoztam ilyennel, es a szaga miatt mar filmet sem akartam nezni vele. Ha ferfi lennek, meg alkalmi szexre se kellene. Ez nagyon durva, hogy ot nem zavarja.

En is neha izzadtam le, vagy a puloverem nem jol szaradt meg, es csoves szaga volt, de magam se viseltem el.

Szerintem kizaro ok.

2020. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Sok tinilány a hormonális változások miatt "szagos". Sok sportoló csaj meg a táplálékkiegészítőktől.
2020. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%

Engem is zavarnak a szagok. Viszont nem feltétlenül igénytelen az illető. Nekem is volt 3-4 pólóm, aminek tapintásra nagyon jó az anyaga, de egyszerűen hiába mostam és hiába dezodoroztam magam, fél óra alatt rohadt büdös lett...

Meg aztán ott vannak az egyéb szagok, havinál például.


Ha pedig a szex alatti szagokra is gondolsz: az mindenkinek van, ezért szokás zuhanyozni előtte, ha már nem vagy ótvar retkes kamasz, aki még a túrót is lenyelvezi

2020. jún. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Az igénytelenség, így a büdösség is kizáró ok nálam.
2020. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Én a barátnőmmel este szex előtt zuhanyzok mindig, soha nem bújunk úgy ágyba szexuális célzettal, hogy elptte nem tisztálkodunk meg. Reggel ismét zuhany, mert este szex után megizzad az ember.
2020. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom milyen mauglikkal találkozol én még nem randiztam büdös nővel.
2020. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!