Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan nő, aki ebbe belemegy?

Figyelt kérdés
Tinderezek és megfigyeltem egy érdekes jelenséget. Sok pasi csak szexet akar, ami persze nem újdonság. Én nem ítélem el a szexkapcsolatot, nem azt keresek, de mindenkinek mások az igényei. Viszont van, aki normálisnak tűnik, aztán az a kérdése, hogy hozzád vagy hozzám menjünk. Igazából azt értem, ha valaki csak szexre vágyik, de remélhetőleg nincs olyan nő, aki egyből ugrik és felmegy egy vadidegenhez rögtön az első alkalommal. Azt se tudom, hogy ezek a férfiak mire számítanak, mert kétlem, hogy bárki is rábólint egy ilyenre. Vagy én vagyok naiv és tényleg vannak olyan nők, akiknek ilyen alacsony az önbecsülésük?

2020. jún. 18. 12:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

"Csak nem arra célzol, hogy a helyes pasi csak dugni akar, a csúf nyomik meg belsőre mind tökéletesek?"


Ezt sikerült kiolvasnod abból, amit írtam? A kedvedért még egyszer: ha húzni akarod az időt, olyan pasit válasszál, akinél húzhatod az időt.

2020. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 MolotovPunk ***** válasza:
66%
Vannak ilyen nők igen.Nekem volt már olyan,hogy első randin csaj lefeküdt velem.Nem számítottam rá,de így alakult.(Szexhiánya volt már nagyon.)Azt hittem,csak egyéjszakást akar a nő,aztán mégis komoly kapcsolat lett belőle.
2020. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem az önbecsülés hiányára fognám, hanem szimplán igénytelenek.


Beszéltem már lánnyal, akinek a barátnőjét egy tinderes egyéjszakáson majdnem megfojtotta a degenerált srác.


Akinek 1 csepp esze van, legalább 1 ismerkedős talit megejt, mielőtt lefekszik valakivel. 30f

2020. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Egyből nem mennék fel sose, főleg nem egy idegenhez.

De volt olyan korszakom, amikor csak szexre vágytam, ilyenkor idegesített a sok körítés. Kellett 1-2 hét ráhangolódás, levelegetés, de volt akivel már második randin ágyba bújtam. Viszont nem a lakásán, hanem hotelben. Egy vadidegen ember lakására nem mernék felmenni.

Aztán olyan is volt, aki egy éve kerülgetett, aztán egy olyan hangulatomban elhívtam egy beszélgetésre és rámásztam. Ő még korainak érezte, mert előbb randizgatni akart, de nekem ehhez nem volt türelmem.

Ilyen vagyok, amikor nem vagyok szerelmes vagy az vagyok reménytelenül és csak felejteni akarok.

2020. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ha ismerkedni szeretnél MIELŐTT szexelnél, akkor olyan kaliberű férfit válasszál, akinél nem megy házhoz a punci rendelésre. De azokkal te sem állsz szóba, úgyhogy marad az eredeti felállás."


21-es, eleget vagyok az oldalon, hogy tudjam, ez mit jelent.


"de azokkal te sem állsz szóba"


"azokkal"


A rendesekkel? Hozzászólás nélkül nem tudod, hogy rendes, tehát...

2020. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Inkább felelőtlenség csak úgy felmenni valaki lakására. Előbb egy személyes találkozó egy nyilvános helyen, kis beszélgetés és utána. Biztos van ilyen, bár nem tudom ha ez rosszul sül el ebből akár tragédia is lehet.
2020. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Micsoda fröcsögés megy itt a válaszokban. :D


Szerintem is inkább felelőtlenség teljesen ismeretlenül egy idegen lakására felmenni.

2020. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szextárskereső appokon mire számítasz? Regisztrálj normális társkeresőre. Biztos van ilyen nő aki első találkozásnál szexel , ha nem lenne nem próbálkoznának a férfiak.
2020. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
46%
Én már lassan 40 leszek,és tudom hogy vannak ilyen nők.Nem bombanők,de nem is rosszak, simán aláfekszenek egy jó pasi alá,akik persze egy alkalom után dobják is őket.Ennek ellenére az összes példás családanya lett,kb 35 éves koruk körül :D Vicc az egész,ja és ezek a szutykok többet érnek mint pl én,mert ugyan férjem van,de gyereket nem vállaltunk(mert minek is)....
2020. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
PErsze, egy csomó elvált nő nem akar többet, mint szex+programok.
2020. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!