Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő hívja radira a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő hívja radira a férfit, az pedig belemegy, ki fizet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 00:18
1 2 3 4
 1/40 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Szerintem a meghívónak illene. Vagy legalábbis úgy készülnie, hogy ő átvállalja a terheket, maximum, ha a férfi fizetésnél felajánlja, hogy felezzenek, akkor elfogadhatja a nő.


De én nőként mindig úgy voltam vele, hogy akkor hívtam meg valakit mindegy, hogy ki az, ha én tudtam állni a cehhet.

2016. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Sztem ajàlnd fel hogy most te fizetsz de ha vonakodik akkor legközelebb te àllod a költségeket !
2016. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

Amikor a fiú hívja el a lányt, akkor fele - fele. ( Legalábbis felénk a legtöbb lány, úgy lett nevelve, hogy nem úripcsák.. hogy minden a seggük alatt legyen. Ha valaki elhívja őket, főleg ha jól is érzik magukat, a cehh - fele az övék. )

Ha pedig a nő veszi a fáradságot és elhívja a pasit, akkor ő fizet egyedül vagy mi ?? :D

2016. okt. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Mindig az fizet, aki meghívta a másikat.

Alap udvariasság.


35/n

2016. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Aki meghívja a másikat, alap esetben az fizet. Közös megegyezéssel a helyzettől és személyektől függően ez változhat, de én randikon mindig ezt az elvet vallottam- mindig volt nálam annyi pénz, hogy a magam részét fizethessem, de ha ő hívott meg, akkor (szerintem) az az alap, hogy ő fizet. Amikor én hívtam el, akkor meg én fizettem mindkettőnk fogyasztását. Nekem ez így természetes.
2016. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
49%
Milyen csóró férfiak vagytok ti? Mindig a férfi fizet, ez szerintem alap.
2016. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A meghívó fizet, bár én az első találkozón biztos nem engedném, hogy ő fizessen és a későbbiek során is mindig visszahívnám a meghívás után. De valahogy a nők nagyon rá vannak állva, hogy mindig a férfi fizet és eszükbe se jut visszahívni. Pedig néha nekem is jól esne.
2016. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként mindig én fizetek az első randin. Csak akkor nem, ha a nő nagyon erőlködik hogy ő fizessen (életemben 2-3-szor ilyen is volt már)
2016. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

#3! - as vagyok!


Úgy értettem, hogy szerintem az első találkozón a meghívó fizet, ha csak a férfi át nem vállalja. Mindenképp illik vissza hívni, ha pedig nem hagyja meglepni valamivel. Ha lesz folytatása, akkor a másodiktól élhet, a fele - fele fizetés.. vagy az egyszer a férfi - egyszer a nő fizet.


Egyik nemet sem bújtatnám ki alóla. Főként nem " kommunista elvek alapján " o.O ahogy azt egy kedves üzenetben ' írták. Csupán nem értek azzal egyet, hogy mindent a férfi álljon.

2016. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Az fizet, aki meghívja a másikat.

Nem csak randin, hanem mindenhol. Fogadjunk, ha átugrasz a nagyihoz vasárnapi ebédre, ott se fizeted ki a zserbót, mivel te vagy a VENDÉG.


Randi esetén is ugyanez a szitu. Egyébként is hül.yén jönne ki, hogy a csaj elhívja, kitalálja hová mennek (pl. egy mozi vagy vacsora), aztán hátradől, hogy a pasi érezze magát megtisztelve, amiért fizethet?! Vicces. :D


Első randin elég, ha beülnek valahová egy kávéra, vagy egy italra. Nekem leszakadna az arcom, ha ezt se tudnám kifizetni, ha egyszer meghívom.


Aki pedig úgy van vele, hogy az első randin a férfi fizet, mert ő a férfi, az meg üljön meg a kis popóján, és várja ki türelmesen, amíg elhívja randizni a férfi. ;)


37/N

2016. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!