Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy srác ilyenbe belemegy?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm elég visszafogott típus, és nem akarja, hogy csak a szexről szóljon a kapcsolatuk, és ezért kb. 3 hetente egyszer szexel csak a pasijával, volt olyan, amikor volt egy stresszesebb időszaka, akkor pedig konkrétan megmondta, hogy most vagy 2 hónapig ne.


Csak szerintem furcsa ez? Oké, hogy ne csak ennyi legyen, amikor találkoznak, de milyen szerelem az, ahol sosincs szex?


2015. aug. 9. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes felfogás,éretlen még a csaj,de a srác is ha ezt elnézi.
2015. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normális dolog,fel kéne nőni!
2015. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg érdemlik egymást :D
2015. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Üzenem a barátnődnek, hogy nem a szex mennyiségén múlik, hogy csak erről szól a kapcsolat, vagy nem.

Ha kizárólag csak azért találkoznának, hogy szexeljenek egyet, majd mindenki felöltözik, és megy a dolgára, na akkor szólna a szexről. De ha csinálnak együtt mást is, akkor nem értem. Mi a probléma az akár napi együttléttel? Stresszes időszakban elhajtani? Pont legalább az alatt az egy óra alatt el lehet magunkat engedni, nem gondolni másra csak a másikra, arra, hogy mennyire szeretjük, milyen jó együtt.


Így, hogy gyakorlatilag előre beikszeli a naptárban, hogy mikor lehet romantikázni, pontosan az ellenkezőjét éri el, mert a srác már másra sem fog tudni gondolni az időpont közeledésével, mint hogy "na, már csak kettőt kell aludnom" :D


Csinálják akkor, amikor kedvük van, mellette pedig töltsenek el együtt tartalmasan időt, járjanak koncertre, színházba, bowlingozni, beszélgessenek az élet nagy dolgairól, stb.

2015. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így van, én is is így gondolom, hogy nem a szex mennyiségén múlnak ezek a dolgok. De az is baj lehet, hogy nagyon szégyenlős az ágyban :( De én nem tudok neki segíteni ebben, pedig nem is értem, nagyon szép lány.
2015. aug. 9. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
.....csak aztán majd ennek a csajnak ne sírjon a szája, ha megcsalják. Tudod, ezt nem lehet sokáig játszani, ha valamit egy ember nem kap meg egy kapcsolatban, azt előbb-utóbb máshol kezdi el keresni.
2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!