Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő hívja radira a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő hívja radira a férfit, az pedig belemegy, ki fizet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 00:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Puhap0cs lennék attól, hogy nem én hívom el a lányt? 21. században élünk tartunk már ott ,hogy egy lány is kezdeményezhessen nem tudom ezzel mi a bajotok. Az meg marha hülyén veszi ki magát ,hogy ő elhív az én kontómra...mármint ha én lennék a lány én hülyén érezném magam. Neked mi bajod van azzal ,hogy kifizetsz egy kávét a srácnak? Egyenrangúak a felek nem kell ebből ilyen dilemmát csinálni. Voltam már randin ahol a lány fizetett és volt folytatása, szerencsére nem mindegyikük úgy fogja fel mint itt a többség.
2016. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Egy randim előtt egyszer megkérdezte az illető poénból:

-És ki fizet?

-Ha én fizetek, az lesz az utolsó randink!

Szomorú, hogy nem érted a lényeget. Nem a pénzről szól.

Már előre megmondom, nem lesz ebből semmi, mert a lány úgyis rájön, hogy ilyen xarrágó puhap..cs vagy, ha már egyáltalán ez a kérdés megfogalmazódott a fejedbe.

Az ilyent nem szeressük!

2016. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
30-as, ha ezt nekem írtad, nem vagyok férfi.
2016. okt. 26. 22:15
 34/40 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hiszem, hogy puhap0cs lenne a srác, hiszen lehet, hogy a lány az, akinek egyáltalán feltűnt a srác. Nme tud randira hívni, ha ő tetszik nekem, és nem fordítva.
2016. okt. 26. 22:16
 35/40 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező. Ha a lánynak tűnik fel a srác akkor kezdeményezhet ő is. Az meg tényleg hülyén veszi ki magát ha a nő kezdeményezi de a pasi pénzéből úgy, hogy még nem is járnak. Úgy látom helyesnek, hogy aki elhíja a másikat az fizet. Ettől még nem lesz senki szarrágó. Ennek ellenére fel szoktam ajánlani és ilyenkor az a válasz, hogy nem mert ő hívott el. Erre mondom mindig, h akkor legközelebb én fizetek és meg is van a második randi kb!
2016. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
És ha azt kérdezem meg, hogy felesben fizetünk-e? Az milyen?
2016. okt. 28. 20:51
 37/40 A kérdező kommentje:
Az az igazság, nem nagyon merem felajánlani, hogy teljesen én fizessek. Valahogy úgy érezném, megbántom a büszkeségét. Még barátokkal is ez volt az érzésem.
2016. okt. 28. 20:51
 38/40 anonim ***** válasza:
első randin 50-50 is jó,bár tartom magam ahhoz ,h az fizet aki invitál
2016. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 1. 18:36
 40/40 anonim ***** válasza:
Jó esetben 50-50
2016. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!