Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha belemegyek egy szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha belemegyek egy szexkapcsolatba, mivel rendesre senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Utoljára a gimiben volt pasim, de azóta semmi, pedig csomó randim volt már, és sok embernek adtam esélyt. Mindig eltűnt mindenki a randik után, hiába volt csók, hiába mondták, hogy tetszem nekik, de valahogy nem eléggé, és ezt már nagyon meguntam.


Most próbálkozik nálam egy srác, igaz, hogy csak szexre, de elég rendesnek tűnik, és irtó jó pasi is ráadásul, szóval úgy döntöttem, hogy belemegyek a dologba, aztán majd lesz, ami lesz. Volt már egy ilyesmi kalandom, szóval nem ismeretlen a dolog.


Ti mit tennétek a helyemben?

20L


2016. jún. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Menj bele és probálj többet is kihozni a helyzetből, beszélgess vele, mond el neki téged mi érdekel és hogy máskor is találkoznál vele. Lehet még ebből jó kapcsolat.
2016. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20 vagy szóval fiatal. Ha nincs kapcsolatod nem gàz, majd eljönnek az igaziak. Nem szép dolog a szexkapcsolat, de 20évesen éld ki magad es még kezelget az emlìtett pasi egymàsba is szerethettek, megtalàlhatod a szerelmet. Szóval légy fiatal tedd azt ami jólesik.
2016. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ha bele akarsz menni, akkor menj, de ne képzelj bele többet, mert ha többet akarna, akkor nem tudatná, hogy csak arra kellesz neki, hogy tudjon hova üríteni.
2016. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Làtatlanban jó nőnek tünsz ki lehetne ellemezni miért nem kellessz senkinek...Ha van kedved ird le ide milyen indokkal kűldenek el a pasik mik szoktak történi randin hàtha meglàtjuk a hiba lehetősséget.
2016. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Én nem képzelek ebbe bele többet, tudom, mit akar.


Hm, hát sokszor semmit nem mondanak, de volt olyan pl. aki azt mondta, hogy nagyon tetszem neki, csak most szingli akar még lenni, valaki azt mondta, hogy örülne neki, ha találkoznánk még, de aztán semmi nem lett belőle, volt olyan, aki azt mondta, hogy nem ért engem egyáltalán és eltűnt, valakivel csak haverság maradt utána, stb. Mikor mi. De amúgy tök normális srácok voltak, egyik sem ez a tipikus nőcsábász.

2016. jún. 26. 15:30
 6/44 anonim ***** válasza:
Érdekes. Akkor nem nagyon benned van a hiba. Na nem is vagy egy olyan làny akit lehetetlen àgyba vinni ha belemész szex és màs semmibe.
2016. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Érdekes. Akkor nem nagyon benned van a hiba. Na nem is vagy egy olyan làny akit lehetetlen àgyba vinni ha belemész szex és màs semmibe.Nincs esetleg rossz hired rossz akarók irigyek àltal?? Kegyetlen tud lenni a pletyka?
2016. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz. Alapvetően nem fekszem le senkivel, és ha lenne valakivel több randink, akkor is húznám azért a dolgot, de ha csak szexről van szó, az úgy egészen más.
2016. jún. 26. 15:40
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaidból úgy tűnik, hogy mikor normális módon akartál kapcsolatot sosem jött össze. Próbáld meg másként.

Menj bele a szexen alapuló kapcsolatba, mégis mit veszíthetsz?

Csak nyerni tudsz rajta, vagy kielégülsz és boldog leszel, vagy lehet ( hiába írhatta a srác, hogy csak szex lehet ő is fenntartja a lehetőségét kapcsolatra) össze is fogsz tudni jönni vele.

2016. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Blade Bone ***** válasza:
:/
2016. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!