Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, legyek türelmes, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, legyek türelmes, vagy menjek bele szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Már ismerkedem egy sráccal két hónapja, de még csak nem rég találkoztunk, ami jól is is sikerült, csók is volt, viszont nem tudom, hogy érdemes-e vesződnöm vele, mert nem valami ragaszkodó típus, és még sosem volt szerelmes. :S

Közben megismertem egy másik srácot, aki szintén tetszik, ő szexkapcsolatot keres, aminek én is jobban örülnék egyébként, mert kevés a szabadidőm. Viszont róla meg még kb. semmit nem tudok.


Ti mit tennétek a helyemben?


2016. jún. 9. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Keress valami 3. értelmesebbet
2016. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve keresek. Nincsen.
2016. jún. 9. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
....a pillanat, amikor a szex ismét piedesztálra kerül a szerelem lehetőségével szemben. :D Nice.
2016. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a srác nem fog belém szeretni úgy sem. Miért tenné, ha még sosem volt az? :D
2016. jún. 9. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Fuck logic. Attól, mert még sosem volt szerelmes, nem is lehetne az beléd? Ez olyan, attól, hogy a nők nem tudnak parkolni a kocsival, soha nem lehetne esélyük megtanulni jól? :D
2016. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már sok barátnője volt, de még egyik se tudta megfogni őt semmivel, én meg nem is vagyok túl jó csaj egyébként sem, szóval totál esélytelen. Jobban járok, ha csak barátkozok vele, és így nem lesz pofára esés. :D
2016. jún. 9. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Haydi Gidelim

Én sem voltam soha szerelmes. Van, akinek ez nem megy, nem fogja meg úgy egy lány sem.

Ha arra biztatsz egy csajt, hogy higgyen benne, hogy ő majd megváltoztatja az ilyet, mint mondjuk én, azzal a legrosszabbat teszed vele, hidd el nekem.


Kérdező, ha kevés az időd, menj bele a szexkapcsolatba inkább.

2016. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kombináld a kettőt, mármint azzal a sráccal alakíts ki szexkapcsolatot, aki sosem volt szerelmes, ha tényleg nem az a ragaszkodó típus, akkor simán belemegy egy szexkapcsolatba, aztán ha nagyon jól érzi magát veled, akkor akár még beléd is szerethet.
2016. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Marad a 2. srác. Csak ne zavarjon, h strigula vagy.


26/F

2016. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha belemész egy szexkapcsolatba, utána ne nyafogj többet, hogy nem találsz rendes pasit!

Azt csinálsz amit akarsz, de nekem ilyen nő nem kéne!

2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!