Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha belemegyek egy szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha belemegyek egy szexkapcsolatba, mivel rendesre senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Utoljára a gimiben volt pasim, de azóta semmi, pedig csomó randim volt már, és sok embernek adtam esélyt. Mindig eltűnt mindenki a randik után, hiába volt csók, hiába mondták, hogy tetszem nekik, de valahogy nem eléggé, és ezt már nagyon meguntam.


Most próbálkozik nálam egy srác, igaz, hogy csak szexre, de elég rendesnek tűnik, és irtó jó pasi is ráadásul, szóval úgy döntöttem, hogy belemegyek a dologba, aztán majd lesz, ami lesz. Volt már egy ilyesmi kalandom, szóval nem ismeretlen a dolog.


Ti mit tennétek a helyemben?

20L


2016. jún. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Jobb, mintha egy fapina lennék. :D
2016. jún. 27. 00:07
 42/44 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy nem velem :D

amúgy nem te vagy aki kiírta ehhez hasonló kérdést, plusz körítést csak azzal a különbséggel, hogy ott van még egy srác akivel volt valami randizgatás is?

2016. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire gondolsz.
2016. jún. 27. 05:08
 44/44 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket, mert nem volt kedvem.

Szerintem az gáz, hogy annyira értéktelennek tartod magad, hogy senkinek sem kellesz. Ez SZ@R!


A szexkapcsolat, meg számomra is simán elfogadható. Belemennék a helyedben.

Most meg úgy vagyok vele, hogy nyár van, simán kaphatók a lányok. Élni tudni kell. :) Komolytalankodjunk! Sokat! :D


23/F

2016. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!