Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha belemegyek egy szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha belemegyek egy szexkapcsolatba, mivel rendesre senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Utoljára a gimiben volt pasim, de azóta semmi, pedig csomó randim volt már, és sok embernek adtam esélyt. Mindig eltűnt mindenki a randik után, hiába volt csók, hiába mondták, hogy tetszem nekik, de valahogy nem eléggé, és ezt már nagyon meguntam.


Most próbálkozik nálam egy srác, igaz, hogy csak szexre, de elég rendesnek tűnik, és irtó jó pasi is ráadásul, szóval úgy döntöttem, hogy belemegyek a dologba, aztán majd lesz, ami lesz. Volt már egy ilyesmi kalandom, szóval nem ismeretlen a dolog.


Ti mit tennétek a helyemben?

20L


2016. jún. 26. 15:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg jól nézel ki, sok pasi felfigyel rád, de ezt a figyelmet nem tudod megtartani, mert a személyiséged nem vonzó. Szerintem felszínes vagy, a leírásod alapján nekem biztos nem kellenél, tipikusan olyan csaj vagy akinek nem is való egy komoly kapcsolat, szóval irány a szexkapcsolat, úgyis írod, hogy nem idegen ez számodra, hát akkor hajrá, ami nem megy ,azt nem kell erőltetni, te nem az a típusú nő vagy, akivel komolyan összejönnek a férfiak, ez van.
2016. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
72%
Velem is eljöhetnél meginni valamit, közben meg átbeszéljük, hogy mi lehet a gond.
2016. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Menj el arra a talira, iszogassatok előtte, jól hangzik. Neten ismerted meg?

Szerintem amúgy még bármi is kisülhet belőle, ha a pasi amúgy független.

Harmincas nő vagyok és nekem az a tapasztalatom, hogy jó szexszel eléggé meg lehet fogni a pasikat, persze nem feltétlenül párkapcsolatra, de utána nem felejtenek el egy könnyen, ez tény.

2016. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Te egy norm kapcsolatra vagy kiéhezve,be is jön neked nagyon az illetö,de ha ö tênyleg csak azt akarja akkor ez majd fájhat is neked,gondold át
2016. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
2016. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

18, 20: Köszönöm. :) Igazából nekem nem nagyon van elvárásom, csak tetsszen a pasi, legyen meg a közös hullámhossz.


21: Én nagyon szeretek beszélgetni az emberekkel, érdekel minden, és volt már olyan, hogy valaki a személyiségével fogott meg igazán, mert valahogy annyira jól éreztem magamat vele, és úgy megtudott nevettetni, mint senki más. Szexkapcsolatra nyilvánvalóan a külsőt nézem elsődlegesen, ez természetes.

Az a kaland, amit írtam, az egy olyan sráccal volt, akivel vagy 3 hónapig talizgattunk, de nem történt semmi, aztán elmondta, hogy tetszem neki, és végül szex lett belőle. Úgy voltam vele, hogy akár komolyabb is lehet belőle, de aztán rájöttem, hogy nem illenénk össze, és ő sem akart mást, úgyhogy csak az az egy alkalom volt.


25: Én el tudom különíteni a testi vágyat a szerelemtől, és ezt nem csak úgy mondom. Vannak olyan srácok, akik tetszenek külsőre, de soha nem járnék velük, mert személyiségre nem fognak meg.

2016. jún. 26. 20:00
 27/44 anonim ***** válasza:
Mióta próbalkozik amúgy az a srác?
2016. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Titusztitusz ***** válasza:
30%
Nőként a SZERELEM MEGLÉTE NÉLKÜL belemenni szexkapcsolatba szerintem iszonyatos őrültség, és felelőtlenség...Ettöl még az is jobb volna ha vennél akkor magadnak egy vibrátort, amíg rád nem talál az "igazi"...
2016. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Miért lenne őrültség? Attól még lehet nagyon jó a szex. A vibrátor nem helyettesíti az igazit. Nekem a szexhez a csók is hozzátartozik, simogatás, a pasi illata, stb.


Napra pontosan nem tudom, kb. 3 hete.

2016. jún. 26. 20:33
 30/44 Titusztitusz ***** válasza:
42%
Na ja..."Attol még lehet jó a szex"...Persze csak ahhoz képest, amilyen szexben eddig részed volt...Őszintén kívánom neked, hogy majd egyszer találd meg az IGAZIT...AZT A FÉRFIT, akinek még csak a közelében állva is elönt majd a forróság, meg megbicsaklik majd a térded, hacsak rádnéz...Kívánok neked egy ILYEN férfit, és egy hosszú, kimerítő szexmenetet egy ILYEN férfivel...Aztán majd meg fogod tapasztalni a különbséget a két ágybeli élmény között, ne aggódj...De addig nincs összehasonlítási alapod, attol tartok...Viszont azt teszel amit akarsz...Ez mondjuk kétségtelen dolog...
2016. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!