Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ha elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha elvárásaim vannak a nők felé akkor nem nagyon lesz barátnőm mivel hála a legtöbb férfinak elvárás nélkül belemegy egy kapcsolatba csupán a szex lehetősége miatt?

Figyelt kérdés

Átlagos férfi vagyok nem vagyok helyes de csúnya sem ez többen mondták visszajelzések alapján. És igen van egzisztenciám, keményen felépítettem, önálló saját lakásomban lakok. Egy cégnél dolgozok viszonylag jól keresek és intelligensnek mondanak.

Amit elvárok az egyáltalán nem több mint amit nyújtani tudok. Tehát egy átlagos nőt szeretnék nem kell hogy cicababa legyen viszont kövér se legyen mert én sem vagyok az, ami fontos még hogy neki is hasonló egzisztenciája legyen illetve fontos hogy okos intelligens legyen a no6. Ha már ilyen elvárásaim vannak akkor pont a férfiak miatt nem fogok találni társat?


2019. márc. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha intelligens nő hamar leveszi és nem megy bele olyan kapcsolatba, ahol csak a szex miatt vannak vele és taszítja az olyan pasi, akinek semmi más elvárása nincs, csak lyuk legyen.
2019. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha férfiként elvárásaid vannak, akkor nehezebben fogsz kapcsolatot találni, mivel a legtöbb férfi tényleg annyira leadta, hogy a nők simán találnak náluk jobb pasit. Túlsúlyos, egzisztencia nélküli, átlagos lányok simán találnak olyan pasit, mint te vagy akár jobbat is.

Persze, a nagy számok törvénye alapján simán kifoghatsz egy hozzád hasonló lányt. Sok sikert, én szurkolok!

2019. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha a kölcsönösség jegyében egy férfi elvárásokat merészel megfogalmazni az már nőgyűlölő. Az átlagos nő dölyfös pofával viszolyog az átlagos férfitól, neki jár az alfa állandóra.
2019. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden intelligens férfi támaszt elvárásokat a párja felé. A mindegy, csak lyuk legyen emberektől a hideg kiráz. Teljesen rendben vannak a te elvárásaid is.
2019. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van ha elvarasaid vannak, aki mást mond, az nem nagyon tudja, hogy miről beszél.

És igen, így jóval nehezebb dolgod lesz, hiszen ha akár egy kritériumod is van, már az is jócskán szűkíti az eselyeidet, de el kell döntened hogy mi a fontosabb: az elveid vagy az, hogy elmondhasd, hogy van egy barátnőd.

2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!