Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kövezik meg itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kövezik meg itt az embert, ha leírja, hogy a nőknek, hála az online felületeknek, sokkal könnyebb dolog az ismerkedés, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha több emberrel kerülsz kapcsolatba, egyszerűen több esélyed van megtalálni azt, aki normális. Ennyi. Ahogy a gazdag embereknek sem nehezebb, hanem sokkal könnyebb az autóvásárlás, mert több pénzük, ezáltal lehetőségük van, ugyanúgy a nőknek is könnyebb az ismerkedés. Minek tagadni egy ilyen tökéletesen egyszerűen átlátható dolgot?

Mármint persze, tudom, az áldozatszerep tök kényelmes, de akkor is, itt már túlzás. Tinderen a legcsúnyább lányok is elkelnek.


2019. febr. 4. 18:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert egyszerűen nem igaz

De neked beszélhet az ember, leszrd sok éve mindenki véleményét, tessék akkor.

2019. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez nem érv. Egyrészt. Másrészt meg ugyanazt műveled, amivel engem meggyanúsítasz: van egy prekoncepciód, leszarod az ellenkezőre utaló jeleket, és ezáltal meggyőzhetetlen vagy.
2019. febr. 4. 18:06
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg arra igaz, hogy a szexre tényleg van aki beéri még egy számára bűn ronda nővel. De hogy normális kapcsolatot találjanak, azzal ők is ugyanúgy szenvednek, mint a csúnya férfiak.
2019. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Te nem is B. vagy :D

Hány troll jár még ide, viseljenek láthatósági mellényt légyszíves.

2019. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Én személyesen több csúnya (erősen elhízott, előnytelen arcú) lányt ismerek, aki Tinderen talált normális párkapcsolatot. Plusz ha vannak beszélgetéseid, randijaid, akkor ott is kialakulhat a szimpátia, érdeklődés, megjelenhetnek az érzelmek a férfi részéről, ha előtte nem is voltak (komolyak).

Férfiként viszont a "keep swiping to get matches" nem fog segíteni abban, hogy találj egy lányt.

2019. febr. 4. 18:13
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki az a B., annyira azért nem vagyok otthon a gyakoris mikrokozmoszban. Egyszerűen észrevettem, hogy amikor ez a téma felmerül, akkor a drága (vélhetően) hölgyikék 1) izomból lepontoznak, 2) teljesen felháborodottan, valós érvek mellőzésével utasítják el annak a lehetőségét, hogy nekik az élet bármely területén könnyebb lenne, mint a férfiaknak. Lást pl. az első válaszadót.
2019. febr. 4. 18:15
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező a tények számítanak.. Képes vagy e összejönni egy nővel vagy sem.


A többi körítés meg szegénységi bizonyítvány.

Talán változtass a dolgaidon, külsődön szociális, és kommunikációsképességeiden.

Nekem sincs b.nőm de próbálok fejlődni belátni a hibáimat hiányosságaimat, csiszolni magmon kívűl belül, ahol lehet, hogy egy vonzó karakter legyek, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Jövőképpel önmegvalósítással hobbival stb.

Egy nő sem kiváncsi igazából egy megkeseredett szűklátókörű mjindenkit hibáztató ergiavámpírra.


F/32

2019. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
:D
2019. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Oké, pontosítok, nem csak az itteni nők terelik el személyes síkra a vitát, hanem egyes férfiak is.

Tisztázzuk akkor: ez a kérdés nem rólam szól. Vonatkoztassunk már el a személyemtől. Nem panaszkodom, energiavámpír meg pláne nem vagyok, de ettől még tény, amit leírtam. Azzal, hogy tagadsz egy ilyen tényt, nem leszel előrébb a nőkkel való ismerkedésben, haver.

2019. febr. 4. 18:18
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Ja és még annyi hogy lehet sokaknak úgy tűnhet nem érem el a célom sőt még néha az én negatív énemnek is, de akkor is küzdök és hiszek. A megoldásokat keresem nem a problémákat és a kifogásokat.
2019. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!