Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kövezik meg itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kövezik meg itt az embert, ha leírja, hogy a nőknek, hála az online felületeknek, sokkal könnyebb dolog az ismerkedés, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha több emberrel kerülsz kapcsolatba, egyszerűen több esélyed van megtalálni azt, aki normális. Ennyi. Ahogy a gazdag embereknek sem nehezebb, hanem sokkal könnyebb az autóvásárlás, mert több pénzük, ezáltal lehetőségük van, ugyanúgy a nőknek is könnyebb az ismerkedés. Minek tagadni egy ilyen tökéletesen egyszerűen átlátható dolgot?

Mármint persze, tudom, az áldozatszerep tök kényelmes, de akkor is, itt már túlzás. Tinderen a legcsúnyább lányok is elkelnek.


2019. febr. 4. 18:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Haver..
2019. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek azzal, hogy egy lány könnyebben találna szexpartnert, de ebből kevés esetben lesz kapcsolat.

Szex egymagában meg a legtöbb lánynak szart sem ér, legalábbis nem annyit mint egy fiúnak. Fos lehet nekik, hogy minden sarkon áll egy férfi aki többnyire csak ki akarja használni őket.

Nem biztos, hogy cserélnék velük és ezt úgy írom, hogy én is eléggé magányos vagyok már egy ideje.

2019. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Oké, sok sikert, örülök neked, de a kérdés nem erről szól. Nem vagyok egy csajozógép, de nincs problémám az ismerkedéssel. Mármint ha a társkeresőket nem számítjuk. Viszont nem vagyok vak, sok lány barátom van, gyakran esik szó a Tinderről.
2019. febr. 4. 18:20
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel az erővel felsorolhatnál sokkal komolyabb társadalmi történelmi vallási és politikai ellentmondást. És "összeesküvéseket".

Mit számit..?

2019. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Tessék? Én arra vagyok kíváncsi, hogy ez a kérdés itt, ezen az oldalon miért von maga után ilyen, általam picit túlzónak tartott érzelmi kitörésekkel, valamint miért kell letagadni kapásból.

Nem érdekel a kérdés társadalmi vonzata, vagyis igen, de alapból szeretem a szociológiát. Itt viszont nem erről van szó.

2019. febr. 4. 18:25
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pl. nincs ismerősöm fenn a tinderen. Így nem hallok sztorikat, így nekem ez lehet kamu is.
2019. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a problémát. Amikor egy csaj összejön valakivel, akkor logikus, hogy egy pasi is, hisz ők lesznek egy pár. Akkor mire megy a sírás, hogy csak a nők találnak párt? Ők most egymással jönnek össze, mert leszbik, vagy hogy képzeled?
2019. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
Pedig igaz, legalábbis mennyiségre. Minőségre már nem könnyebb, sőt a sok idióta csak fárasztóbb.
2019. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

"Nem értem a problémát. Amikor egy csaj összejön valakivel, akkor logikus, hogy egy pasi is, hisz ők lesznek egy pár. Akkor mire megy a sírás, hogy csak a nők találnak párt? Ők most egymással jönnek össze, mert leszbik, vagy hogy képzeled?"


Nem csodálkozom rajta, hogy nem érted. Tippelek: a férfiak sokkal nagyobb számban vannak jelen az online felületeken, illetve minden olyan helyen, amely részben vagy egészben az ismerkedésre van kitalálva. A férfiak többségében sokkal nagyobb a nyomás, hogy szerezzen valakit, mint a nőkben. Plusz rengeteg olyan férfi van, aki több nőt is "lefoglal", függetlenül attól, hogy azok tudnak-e róla, hogy n-edikek egy kapcsolatban. Mindenesetre óriási a verseny, óriási a nyomás. Arról nem is beszélve, hogy egy 20 körüli nőre 18-tól 50-ig mindenki rámozdul, és bár tudom, itt ez elképzelhetetlen, sokan vannak, akik az idősebb pasikat preferálják. Stb.

De amúgy nem tudom, figyelted-e, nem erről szól a kérdés. Egyszerű tényszerűségről van szó. Ez sima, empirikus vizsgálattal megállapítható: veszel egy átlag pasit és egy nőt, mindketten regisztrálnak Tinderre. A nő garantáltan már arra a hétre le tud szervezni egy randit, de inkább többet. A férfi jó eséllyel még a következő hónapban sem.


"Pedig igaz, legalábbis mennyiségre. Minőségre már nem könnyebb, sőt a sok idióta csak fárasztóbb."


Ez jó érv... lenne, ha nem volna nagyjából ugyanaz a normális emberek aránya mindkét nemben. Szóval ha rád ír 100 pasi, abból mondjuk 1 normális, akkor máris találtál egy normálisat. Ha havonta van 1 női matched, akkor az a nő nagy valószínűséggel nem lesz normális, tekintettel a fenti arányra.

2019. febr. 4. 20:12
 20/35 anonim ***** válasza:
22%
Imádom ezt az oldalt... A kérdezőn kívül senki nem tud egy épkézláb mondhatott osszerakni ami válaszol is a kérdésre. Mindenki próbálja terelni a szót. Egyszerűen ha egy nő felregisztrálni már azzonal kapja a lajkokat míg férfiként 2-3 naponta húz valaki jobbra. A húgom ugyan úgyan úgy fent van, egyikünk sem valami különleges ember. Nem járunk sportolni, hasonló a hobbink csak ő nő én pedig férfi. Naponta 10-20 match ha válogat, több ha nem és mindenkit jobbra húz. Én mindenkit jobbra húzok és mint írtam 1-2 pár 2-3 naponta. Csak a nagy számok törvénye alapján is könnyebben talál kapcsolatot mint és. És ne próbálja már mindenki bebeszelni itt magának, hogy a férfiak mind baszó pajtitt keres mert ez nem igaz. Sokan komoly kapcsolatot keresünk. Csak ránk nem figyelnek fel a nők mert nincs bmw, kockahas és a többi.
2019. febr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!