Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kövezik meg itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kövezik meg itt az embert, ha leírja, hogy a nőknek, hála az online felületeknek, sokkal könnyebb dolog az ismerkedés, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha több emberrel kerülsz kapcsolatba, egyszerűen több esélyed van megtalálni azt, aki normális. Ennyi. Ahogy a gazdag embereknek sem nehezebb, hanem sokkal könnyebb az autóvásárlás, mert több pénzük, ezáltal lehetőségük van, ugyanúgy a nőknek is könnyebb az ismerkedés. Minek tagadni egy ilyen tökéletesen egyszerűen átlátható dolgot?

Mármint persze, tudom, az áldozatszerep tök kényelmes, de akkor is, itt már túlzás. Tinderen a legcsúnyább lányok is elkelnek.


2019. febr. 4. 18:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
53%

Azert, mert a fiatalabb korosztalyban tobb a ferfi, mint a no. Kereslet kinalat. Akibol kevesebb van, az valogat :)


De itt Malajziaban rengeteg 25-32 eves no szingli, vannak, akik nagyon jol neznek ki, es nincs senkijuk. Sokan vegul masodik/sokadik felesegek lesznek. Itt forditott az arany a nemeket illetoen.


Ja, es sok fiatal ferfi kabitozik, igy ejtik ki magukat a parkapcsolati piacrol (foleg itt videken). Nem is talalok munkaerot, akit tudnek alkalmazni. Banglacigany vendegmunkasaim vannak (mint minden vallakozonak a kornyeken).

2019. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Azért mert annyira rettegnek az igazságtól, mint az ördög a tömjénfüsttől. Azonkívül csak nő lehet az áldozat.
2019. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék: egy átlagos!!! 36 éves férfi 2 év alatt 300 nőt tud felszedni csak szexre két év alatt! Online társkeresőn.

Akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz.

😉

2019. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Még mindig nem rólam szól ez a kérdés. Ez egy. Kettő: nem tudjuk, hogy a másik most egy trollkérdés, vagy sem, és az előbbi tűnik valószínűnek. Három: férfiaknál sokkal polarizáltabb a helyzet, mint nőknél. Tinderen elmondható, hogy sokkal kevesebb férfinak van sokkal több sikere.
2019. febr. 5. 10:10
 25/35 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: ennek semmi köze az online ismerkedéshez. IRL ugyanez megy. Dolgozol? Akkor gondolom ismerős, hogy ha érkezik egy fiatal, csinos gyakornok lányka, akkor a biztonsági őrtől a főnökig minden férfi kolléga bepróbálkozik nála, függetlenül attól, hogy házas vagy sem.

De erről ki tehet?

2019. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Távmunkám van, egyszer nem voltam még bent, az iroda a föld másik oldalán van.
2019. febr. 5. 10:34
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, #20:

#12-es vagyok.

"ha leírja, hogy a nőknek, hála az online felületeknek, sokkal könnyebb dolog az ismerkedés, mint a férfiaknak?"

Válaszoltam a kérdésre. Nem könnyebb.


"D-d-de ők cs-csomó mindenkivel mecsizneeek a társkereső appban :((((("

Leírtam, hogy ez kb ugyanannyit ér, mint kevés emberrel párba állni, mert mindig lesz X számú fiú, aki nem akar tőled semmit csak megdugni. Ez az ami rohadtul lassítja a folyamatot és még b*szakszik is az agyaddal. Ugyanúgy, mint a való életben ez az "X szám" függ attól, hogy hogyan nézel ki.

2019. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

22: Erre az 5-ös számú válaszomban már reagáltam. Minél több társadalmi szituációnak vagy kitéve, amiben a másik nemmel találkozol, annál nagyobb az esélyed, hogy valakit tényleg elkezdesz érdekelni - akkor is, ha alapból nincsenek komoly szándékai. Ha "megdugni" sem akar senki, akkor soha nem fog kiderülni, hogy milyen vicces, jó fej, vagy más módon, de értékes vagy. Szóval ez már önmagában egy óriási előny.

Egyébként ironikus, hogy ilyen dadogós, sírós álidézettel utalsz arra, amit írtam, holott egyrészről már többször egyértelművé tettem, hogy ez a kérdés nem az én személyemről szól, hanem egy általános témáról, jelenségről, másrészt az eddigiekben én voltam az egyetlen, aki legalábbis megpróbálta nyugodtan, tételesen kifejteni az álláspontját az érzelmi kirohanások helyett.

2019. febr. 5. 13:57
 29/35 anonim ***** válasza:

"Plusz ha vannak beszélgetéseid, randijaid, akkor ott is kialakulhat a szimpátia, érdeklődés, megjelenhetnek az érzelmek a férfi részéről, ha előtte nem is voltak (komolyak)."


Kezdek komolyan kételkedni abban, hogy te otthon vagy ebben a dologban. Nekem nem gond szexelni olyan lánnyal, akihez nem vonzódom annyira, hogy kapcsolatban is legyek vele. Van egy határ a fiúknál, ami alatt nem keresnek kapcsolatot senkivel és van egy másik határ ezen kívül, ami alatt nem szexelnek senkivel. Ergó ha egy fiú csak játszik, akkor csak szexelne veled, de kapcsolatot sose akarna. Sok sikert, hogy megítéld a közeledését.


"D-d-de én l-legalább higgadt v-vagyok és n-nem személyeskedek. Csak n-nevezzük nevén a dolgokat"

Próbálod elhitetni, hogy annak ellenére, hogy visszatérő kérdező vagy ebben a témában mégsem érzelmek fűtik ezt az egészet? Miért várod akárkitől, hogy ezt elhiggye?

2019. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Az, hogy te olyan nőkkel szexelsz, akik nem vonzanak igazán, a te döntésed. Ebből kiindulni viszont hülyeség lenne.

Nem próbálok elhitetni semmit senkivel. Feltettem egy (határozatlan névelő és számnév) kérdést, ami az oldal rendeltetésszerű használata, mert tényleg érdekel, hogy ez a téma miért válthat itt ki ekkora érzelmi reakciót.

A paranoiátokat meg hagyjátok meg másnak, még mindig nem vagyok B., vagy kinek hisztek.

2019. febr. 5. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!