Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan nő, aki ebbe belemegy?

Figyelt kérdés
Tinderezek és megfigyeltem egy érdekes jelenséget. Sok pasi csak szexet akar, ami persze nem újdonság. Én nem ítélem el a szexkapcsolatot, nem azt keresek, de mindenkinek mások az igényei. Viszont van, aki normálisnak tűnik, aztán az a kérdése, hogy hozzád vagy hozzám menjünk. Igazából azt értem, ha valaki csak szexre vágyik, de remélhetőleg nincs olyan nő, aki egyből ugrik és felmegy egy vadidegenhez rögtön az első alkalommal. Azt se tudom, hogy ezek a férfiak mire számítanak, mert kétlem, hogy bárki is rábólint egy ilyenre. Vagy én vagyok naiv és tényleg vannak olyan nők, akiknek ilyen alacsony az önbecsülésük?

2020. jún. 18. 12:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Naiv vagy. A nők egy része bármibe belemegy, hogy nagyon jól kinéző férfival szexelhesssen.
2020. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy nő csak szexet akar, akkor alacsony az önbecsülése?
2020. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ha jól nézel ki akkor felmennek hozzád, mi ezen a meglepő?
2020. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Mivel sokan már nem 16 évesek, úgyis tudják hogy bejönnek-e egymásnak egy kép és pár sor alapján. Ilyenkor megpróbálják rögtön az elején hogy passzolnak-e és nem húzzák az időt hetekig feleslegesen.
2020. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Arról nem is beszélve, hogy azok a férfiak, akikkel a nők Tinderen hajlandóak szóba állni, nem azok, akiket lehetne hetekig túráztatni.
2020. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

A megfelelő kinézetű férfival/nővel szinte minden férfi/nő könnyen belemegy a szexben.

Amúgy nem igazán értem a problémád. A tinder eredetileg egy szexkereső volt. A nők és a férfiak is szeretnek szexelni. Ha 2 ember bejön egymásnak, akkor miért ne szexelhetnének? Hol itt a probléma?

2020. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne alacsony önbecsülés az, ha valaki szexel? Te ha megkívánsz egy kis kolbászt, előtte felnevelsz érte egy malacot, majd feldolgozod? Vagy megveszed készen, akár kisütve?
2020. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, ha valaki szexkapcsolatot akar. Csak nem tudom valahogy elképzelni a következő párbeszédet.

-Tetszel. Feljössz hozzám?

-Persze, már indulok is.

De akkor ezek szerint teljesen normális dolog első alkalommal felmenni egy idegenhez.

2020. jún. 18. 13:34
 9/30 anonim ***** válasza:
2%
A jó pasikért verseny folyik és a nők szexel akarják őket megfogni, így az nyeri meg, aki hamarabb rábólint.
2020. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
8, az a baj, hogy te nő létedre bevetted azt a mesét (mely szerint a nők nem fekszenek le csak úgy idegen férfiakkal), amivel a naiv balekokat etetik, hogy rendes nőként el tudják magukat vetetni, miután kellőképpen, khm, kiélték magukat. Ha a pasi elég jól néz ki, a nők azonnal lefekszenek velük. És az számít kivételnek, aki nem ilyen. Nekem az ultrajóképű üzlettársam pl. megcsinálta, hogy leugrott a boltba és 15 perc múlva egy vadidegen nőt dugott, akinek a keresztnevét sem tudta. És ez csak egy példa az ő esetében, ő gyakorlatilag bárhová megy, bármit csinál, abból biztos hogy szex lesz a vége. Így megy ez, ha tényleg jól nézel ki.
2020. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!